Jednodušší používání, zabezpečení i správa počítačů s Windows 10 Pro

Přejděte na moderní zařízení s Windows 10 Pro s plným zabezpečením, podporou a minimálními náklady. Měsíční platba za firemní flotilu může zahrnovat i její zabezpečení, správu a obnovu. Po celý životní cyklus bez starostí.

Od ledna 2020 nedostávají počítače s Windows 7 aktualizace zabezpečení. Máme řešení, přejděte na moderní počítač s Windows 10, procesorem Intel® Core™ a balíkem Microsoft 365, a to formou služby, s měsíční platbou.

Přejděte na nový počítač s Windows 10 Pro

Na zařízeních s Windows 10 a procesory Intel® Core™ 10. generace zvládnete více za kratší dobu. Moderní zařízení postavená pro Windows 10 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Moderní zařízení navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli.

S technologií Intel vPro™ zabudovanou ve vybraných modelech procesorů a čipsetů budete moci lépe a dokonaleji spravovat flotilu svých firemních strojů i každého jednotlivého uživatele, omezíte lokální výjezdy a zásahy na nezbytné minimum. Téměř vše, včetně detekce vadného hardware i obnovy operačního systému, můžete zvládnout na dálku bez dalších placených nástrojů, nebo můžete použít i své vlastní, pokud používáte například Microsoft EndPoint Manager.

Snižte celkové náklady na vlastnictví

Počítače starší více než čtyři roky mohou vedle nákladů na údržbu stát ještě 1,5× tolik nákladů v opravách. 77 % dotázaných IT manažerů uvedlo, že správa nových zařízení s platformou Intel vPro® a systémem Windows 10 je snazší. Windows 10 je kompatibilní s 99 % aplikací pro Windows 714 a nová moderní zařízení jsou připravena na budoucnost, díky efektivní podpoře pravidelných aktualizací systému. 

Chraňte to, co jste vybudovali

Funkce - Intel® Hardware Shield, Multi-Factor Authentication a Windows Defender kombinují nová moderní zařízení se systémem Windows 10 Pro, Microsoft 365 a platformou Intel vPro® nejnovější software a nakonfigurované funkce pro zabezpečení hardwaru, které přispívají k ochraně vašich zařízení proti malwaru, virům a dalším hrozbám.

Více než třetina úniků dat je náhodná a 61 % případů úniku zahrnovalo ztrátu přihlašovacích údajů. Nová moderní zařízení zvyšují vaši ochranu před náhodnou ztrátou dat šifrováním služebních informací, na vašich zařízeních a jejich oddělením od dat osobních.

Výhody Windows 10 Pro

Zvládněte více za kratší dobu

Moderní zařízení postavená pro Windows 10 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Moderní zařízení navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli.

Integrovaná nejbezpečnější ochrana

Při používání starších zařízení jste zranitelnější vůči kybernetickým útokům a únikům dat. Moderní zařízení s Windows 10 Pro a procesorem Intel® Core™ vPro™ vám poskytuje koncovou ochranu bez dodatečných poplatků. Pomozte chránit svou firmu před moderními bezpečnostními riziky díky bezpečnostním prvkům, které jsou integrované přímo v systému, jsou neustále aktualizované.

Snadnější integrace do existující infrastruktury

Přechod na počítače s Windows 10 a procesory Intel® Core™ vPro™ je hladký díky snadné integraci s existujícími počítači, monitory a tiskárnami. Používejte nadále své obchodní aplikace a získejte plnou podporu pro virtualizaci. Díky našim nástrojům pro snadnou migraci se můžete podívat, jak budou stávající aplikace fungovat v systému Windows 10.

Doporučené notebooky

Vybavení týmu dnes a budoucnost s plným zabezpečením, podporou a s minimálními náklady na provoz.

Bez správných nástrojů to nejde

Podpora Office 2010 skončila v říjnu 2020. Nyní je čas se zamyslet nad tím, které řešení Office se bude nejlépe hodit k nejbližšímu firemnímu upgradu vašich počítačů – zda jednorázový nákup nebo nákup na bázi předplatného.

Pracujte prakticky kdekoli a podle svého. Se sadou Microsoft 365 Business Standard získáte hostování e-mailových služeb a mimo jiné aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook ve verzích pro stolní počítač, mobil a webový server. Aplikace jsou neustále automaticky aktualizovány.

Máte zájem o více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Martin Černík, martin.cernik@autocont.cz. Případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?