Tři významná ocenění pro společnost AUTOCONT na úvod roku 2021

Ostrava (leden 2021) - Za výsledky loňského roku AUTOCONT získal hned tři významná ocenění od světových technologických lídrů, a to od společnosti Hewlett Packard Enterprise a HP Inc.

V počátku letošnío roku oceňovaly společnosti Hewlett Packard Enterprise i HP Inc své nejlepší české obchodní partnery za rok 2020. Společnosti AUTOCONT se tak podařilo získat tento „lednový tripple“:

  • Největší partner Hewlett Packard Enterprise (Platinum)
  • Největší partner Hewlett Packard Enterprise  v oblasti Aruba Networks
  • Největší hardwarový reseller HP Inc

Ocenění Hewlett Packard Enterprise

Setkání obchodních partnerů společnosti HPE, spojené s vyhlášením nejlepších partnerů probíhalo v lednu 2021 ve virtuálním prostředí. Ocenění předávál generální ředitel HPE Jan Kameníček a další zástupci vedení společnosti. 

Ocenění HP Inc

Společnost HP Inc Czech Republic poděkovala AUTOCONTU za úspěšnou spolupráci v uplynulém roce a k dynamickému růstu v poskytování dloudobých a spolehlivých služeb. Ocenění předala Erika Lindauerová, generální ředitelka a Pavel Machovský, Channel manažer, oba ze společnosti HP Inc pro Česko a Slovensko.

Dlouhodobá úspěšná partnerství

"Ocenění patří především našim obchodním a technickým specialistům, kteří i ve velmi nestandardním roce prokázali vysoké kompetence a schopnost poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům. Ve složitější době se vždy lépe ukazuje, o které partnery se lze spolehlivě opřít, " doplnil Miloslav Záleský, ředitel pro marketing a partnerskou politiku ve skupině AUTOCONT.

 

Chcete více informací?