AUTOCONT dominoval mezi resellery při oceňování HP partnerů roku 2022 v ČR a SR

Dlouholetá spolupráce mezi společnostmi HP a AUTOCONT se i v roce 2022, v rámci prodeje HP produktů do podnikového segmentu dále dynamicky rozvíjela.

Vizí společnosti HP je vytvářet technologie, které zjednodušují život, snaží se vyvíjet produkty, které mění způsoby práce a jsou vysoce inovativní. HP zároveň pevně věří, že firmy mají větší úkol, než jen generovat zisk, měly by svět dělat lepším místem.

Na přelomu listopadu a prosince 2022 společnost HP oceňovala v Praze a Bratislavě své nejlepší partnery. AUTOCONT jako obchodní i servisní partner HP dokázal, že je v podnikovém sektoru nejvýznamnějším komerčním partnerem HP v České republice i na Slovensku.

Ocenění v České Republice

AUTOCONT získal ocenění HP Partner roku 2022 v kategorii Největší HW reseller HP. Ocenění společnost uděluje komerčnímu partnerovi s absolutně největším objemem prodeje produktů do segmentu firem a organizací. V posledním roce v tomto segmentu obchodní spolupráce pokračovala při naplňování potřeb konrétních zákazníků, spoluprací na mnoha akcích a seminářích a rozšířila se i v oblasti digitální komunikace společné nabídky. Více informací najdete na www.autocont.cz/hp.

V rámci slavnostního večera ve Dvoraně novorenesančního Rudolfina v Praze, společnost HP reprezentovali Erika Lindaureová, Pavel Machovský a Jan Zeman, za AUTOCONT ocenění převzal Miloslav Záleský.

Ocenění na Slovensku

AUTOCONT si na Slovensku odnesl hned tři ocenění. Dvakrát HP Partner roku v kategorii Největší HW reseller HP a v kategorii Největší reseller v prodeji HW s procesory INTEL za rok 2022. Novinkou letošního ročníku bylo ocenění jednotlivců pod souhrnným názvem „HP Most Valuable Partner's Representative“, ve kterém za slovenský AUTOCONT získal ocenění Stanislav Šlesarik v kategorii komerční partner.

V rámci slavnostního večera v Sále Ústavy SR, v historické budově Národní rady SR, kde probíhalo slavnostní předávání cen společnost HP reprezentovali Erika Lindaureová a Pavel Machovský, za AUTOCONT ocenění převzal Peter Trajlinek.

Chcete více informací?