AUTOCONT získal nejvíce ocenění Dell Partner Awards 2022

Praha (květen) - Společnost Dell Technologies v prostorách pražského Art Restaurantu Mánes oceňovala nejlepší partnery za rok 2022. AUTOCONT si odnesl hned 4 významná ocenění.

Excellence in New Business Development

Asi nejhodnotnější ocenění je především „Excellence in New Business Development“, které AUTOCONT získal za největší přínos nového byznysu pro Dell, co do počtu nových zákazníků, tak do objemu tržeb, a to v kategoriích serverů i storage.

Významné je určitě i ocenění „Excellence in Client Solutions Sales“, které Dell pravidelně uděluje za největší objem prodejů v oblasti klientských systémů na českém trhu.

Excellence in Social Impact & Marketing

Bodovali jsme i v další kategorii „Excellence in Social Impact“, kde společnost Dell ocenila přístup v účasti na projektu vakcinačního centra v Černé louce, v Ostravě pro potřeby Moravskoslezského kraje. Na tento projekt poskytl AUTOCONT ve spolupráci s Dell veškeré počítače a monitory tak, aby byla zajištěna veškerá technická podpora a plynulý chod tohoto zařízení.

Poslední ocenění se týkalo „Excellence in Marketing“ pro ocenění partnerů, kteří efektivně zpracovávají obchodní kampaně a projekty a přicházejí s vlastními kreativními nápady. Společná obchodní strategie výrobce a partnera se vždy musí odrážet v kvalitní komunikaci na zákazníky.

Nejvyšší možné firemní certifikace

Společnost AUTOCONT je autorizovaným partnerem Dell Technologies s nejvyšší úrovní Dell Technologies Titanium Partner a specializacemi pro oblasti Storage, Server, Networking, Workstation, Core Client Solutions, Converged Infrastructure a Data Protection Competency. Je i servisním partnerem pro definované zákazníky.

Chcete více informací?