ACcloud služby ve spolupráci s Reporting.cz pro Toyoda Gosei

Společnosti Toyoda Gosei Czech, která je součástí největší světové průmyslové skupiny, jsme zajistili zcela novou úroveň přístupu k datům. 

Profil zákazníka

Toyoda Gosei Czech, s.r.o. patří japonským koncernům Toyoda Gosei Co. a Toyota Tsusho Co., které jsou oba součástí největší průmyslové skupiny světa Toyota. Společnost se zaměřuje na výrobu polyuretanových, plastových a pryžových komponentů pro automobily světových značek.

Realizace 2019

Způsob, jakým dnes dokážeme data zpracovat, analyzovat a přistupovat k nim, má obrovský dopad na každodenní provoz firmy a její budoucnost. Takže pro nás jsou Reporting.cz a AC Cloud opravdoví byznys partneři. 

Jan Richter

Vice President

Výchozí situace a cíle projektu

Skutečnost, že Toyoda Gosei Czech spadá pod celosvětově uznávanou automobilku Toyota, s sebou nese ty nejvyšší nároky. Jedním z důležitých faktorů pro zajištění stále vyšší provozní kvality jsou data. Cílem projektu tedy bylo poskytnout kvalitní řešení přístupu nejen k datům, ale i k řízení produkce a zákaznickým službám.

Přínosy

  • Monitoring efektivity produkce
  • Predikce a plánování byznysu
  • Flexibilita 
  • Dostupnost
  • Spolehlivost
  • Bezpečnost

Popis řešení

Ve spolupráci s Reporting.cz byla pro Toyoda Gosei Czech nastavena zcela nová úroveň analýzy dat. Byla zajištěna možnost monitoringu efektivity produkce a prostřednictvím získaných podrobných dat je tak zákazník schopen zcela přesně predikovat a plánovat další chod společnosti. V kombinaci s dostupnými, bezpečnými a spolehlivými cloudovými službami tak byla zajištěna celková flexibilita, která je potřebná pro vyhovění potřebám zákazníků, a tím i k dalšímu rozvoji byznysu.

Použité technologie

  • AC cloud
Chcete více informací?