Informační systémy

Zvýšení produktivity, lepší informace pro rozhodování a přizpůsobení změnám, to jsou hlavní očekávané přínosy podnikového informačního systému. ERP (Enterprise Resource Planning) systém integruje a automatizuje klíčové i podpůrné firemní procesy, zejména ekonomiku, nákup, prodej, logistiku, výrobu, řízení lidského kapitálu a další podnikové agendy.

Pomocí moderních řešení Microsoft Dynamics, zkušeného a stabilního implementačního týmu a dlouhodobého strategického partnerství se společností Microsoft, přináší naše ERP systémy konkurenční výhody a očekávané přínosy menším i větším zákazníkům. Máme zkušenosti ze stovek projektů Dynamics NAV a AX a aktuálně se v dalším rozvoji soustředíme na novou generaci podnikových řešení - Microsoft Dynamics 365.

Provoz menší a střední firmy

Microsoft Dynamics 365 Business Central je komplexní podnikový informační systém zaměřený na potřeby malých a středně velkých společností, kterým umožňuje získat podrobnější přehled o dění celé společnosti. Zjednodušuje a podporuje procesy z oblasti řízení financí, obchodu, distribuce, projektového řízení, výroby a mnoha dalších. Microsoft Dynamics 365 Business Central nabízí i šikovné analytické nástroje pro manažerské vyhodnocování a reporting. Více informací najdete na autocont.cz/podnikove-aplikace.

Provoz větší firmy

Microsoft Dynamics 365 Finance je spolu s Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management informační systém určený pro větší společnosti, které hledají komplexní a zároveň přizpůsobitelné softwarové řešení poskytující všechny funkcionality potřebné k efektivnímu provozu. Firmy, jejichž klíčové procesy a obchodní rozhodnutí podporuje Microsoft Dynamics 365 FinanceSupply Chain Management, získávají konkurenční výhodu díky automatizaci procesů, podpoře různých typů výrob, zvýšení kvality dat napříč organizací a díky standardizaci a optimalizaci dodavatelsko-odběratelského řetězce.

Oborová řešení

Nabízíme hotová oborová řešení podnikových informačních systémů, která v sobě zahrnují naše procesní know-how a pokrývají specifika vybraných oborů - více informací získáte na stránkách autocont.cz/podnikove-aplikace.

Vše o podnikových aplikacích

Objevte možnosti moderních informačních systémů, které mohou podpořit nebo nastartovat vaši digitální transformaci. Pomůžeme vám najít vhodné řešení nejen pro vaše ERP a CRM systémy.

Chcete více informací?