AC CLOUD služby

Měníme ty nejlepší a dlouhodobě osvědčené Cloud4com služby na AC CLOUD a dále budeme portfolio AC CLOUD služeb rozšiřovat. AUTOCONT díky akvizici společnosti Cloud4com na podzim 2019 doplnil své služby konceptu „Jsme Vaše IT“ i o oblast vlastních cloud služeb a ty dále bude rozvíjet pod značkou AC CLOUD.

S jakými cíli služby vznikly

Společnost Cloud4com, a.s. byla založena se záměrem poskytovat svým zákazníkům infrastrukturu profesionálního datového centra jako službu (IaaS). Jednalo se zejména o výpočetní výkon, diskový prostor, síťové prvky a bezpečnost, vše s vysokou garantovanou spolehlivostí a dostupností. Cílem bylo zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s IT infrastrukturou a díky on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací.

Aktuální nabídka služeb

V oblasti cloud služeb nyní nabízíme virtuální privátní datové centrum (vPDC), vlastní silný portál Virtix pro jeho správu, zálohování v cloudu, SAP HANA v cloudu a k tomu všemu i potřebné poradenství a konzultace. Máme dostatek inspirativních referencí a případových studií spojených s mnoha zákazníky. 

Více informací najdete na www.accloud.cz

Zájem ?