Apple ve firmě ? Využijte naší autorizace a zkušeností s podnikovým prostředím.

S velmi exkluzivní partnerskou Apple autorizací a podporou pro podnikový segment nabízíme vybrané produkty Apple. Přidáváme letité zkušenosti s integrací různých typů firemních koncových zařízení pro efektivní provoz a správu.

Produktivita s produkty Apple

Když dáte lidem možnost pracovat tak, jak chtějí, a s nástroji, které jim vyhovují, vydají ze sebe to nejlepší. Apple nabízí technologie, které podporují osobní produktivitu a jsou pro firemní práci vysoce výkonné i bezpečné. Pokud vaši manažeři a další zaměstnanci chtějí svá milovaná zařízení z ekosystému Apple používat pro osobní produktivitu ve firemním prostředí, umíme vám je dodat za zajímavých podmínek a s patřičnou podporou, která zjednoduší jejich implementaci i provoz. 

Dokonalý ekosystém Apple i pro pracovní úkoly

IPAD. Vyrovná se firemnímu počítači. A nic se mu nevyrovná.

 • IPAD - tablet s výkonem standardního počítače. Nový iPad v sobě spojuje výkon a možnosti počítače s jednoduchým ovládáním a všestranností, jaké od počítače nečekáte. Teď je ale ještě šikovnější – podporuje Smart Keyboard s klávesami plné velikosti, má větší, 10,2palcový Retina displej a využívá úžasné nové možnosti iPadOS. Na iPad si člověk při práci prostě rychle zvykne.

 • IPAD MINI - malá a nadupaná mašinka pro práci kdekoliv. Lidé iPad mini milují, protože je malý a šikovný. Teď je důvodů, proč ho milovat, ještě víc. Čip A12 Bionic s Neural Enginem. 7,9palcový Retina displej s True Tone zobrazením. A Apple Pencil, kterým si poznamenáš svoje největší nápady, ať je dostaneš kdekoli. Pořád je to iPad mini. Jen toho umí ještě víc.

 • IPAD AIR - na výkonu a váze záleží. Pro profesionály v pohybu. iPad Air přináší nejvýkonnější technologie Apple ještě více lidem než dřív. Čip A12 Bionic s Neural Enginem. 10,5palcový Retina displej s True Tone zobrazením. Podporu pro Apple Pencil a Smart Keyboard. Přitom neváží ani půl kila a je jen 6,1 mm tenký. Člověk lehce zapomene, kolik výkonu má v ruce.

IPAD PRO. Váš firemní počítač nemusí být počítač.

 • IPAD PRO 11“ - rychlý tak, že mu většina firemních PC nestačí. Je to kouzelný kus skla. A můžete ho ovládat prstem, tužkou, klávesnicí i trackpadem. Liquid Retina displej má nádherný obraz od okraje k okraji a nejvěrnější barvy na trhu. Takže na něm všechno vypadá fantasticky a reaguje bezprostředně. Má profesionální fotoaparáty, které dokážou proměňovat realitu.
 • IPAD PRO 12,9“ - na velikosti obrazu a výkonu záleží. iPad Pro nově definuje možnosti iPadu. Magic Keyboard spojuje komfortní klávesnici pro pracovní výkony i s trackpadem. Výkonný, vyspělý iPad Pro umožňuje používat nové pracovní postupy a otvírá prostor i zážitkům v rozšířené realitě, jaké na iPadu ani jiném zařízení nebyly ještě nikdy možné. Ultraširokoúhlý fotoaparát a mikrofony studiové kvality na vysoce profesionální práci. A převratný LiDAR skener, který dělá z iPadu Pro nejlepší zařízení na rozšířenou realitu na světě.

MACBOOK PRO. Fakt síla, na pracovišti i v pohybu.

 • MACBOOK PRO 13“ - fakt síla, na pracovišti i v pohybu. MacBook Pro posouvá notebook na úplně novou úroveň výkonu a přenosnosti. Ať vás vaše nápady povedou kamkoli, díky vysoce výkonnému procesoru a paměti, vyspělé grafice a fantasticky rychlému úložišti se tam dostanete rychleji než kdy předtím. Utečte vaší konkurenci, s krásně kompaktním a lehkým Apple notebookem. K dispozici je i Apple T2 Security, čip podporující šifrované úložiště a zabezpečené startování systému.
 • MACBOOK PRO 16“ - pro váš mimořádný talent a pracovní produktivitu. Pro ty, kdo překonávají hranice a mění svět, je určen zdaleka nejvýkonnější Apple notebook. Nový MacBook Pro se strhujícím 16palcovým Retina displejem, superrychlým procesorem, grafikou další generace, největší kapacitou baterie ze všech MacBooků, novým Magic Keyboardem a ohromným úložištěm. Je to vrcholný profesionální notebook pro nejnáročnější uživatele.

Podpora a nástroje pro podnikové prostředí

AUTOCONT dokáže k prodeji APPLE zařízení nabídnout služby, jako je financování, implementace zařízení do podnikového prostředí, správa a řízení prostředí koncového uživatele i potřebnou technickou podporu. Po tyto služby ve firemním prostředí je možné využít řadu vlastností, funkcí a nástrojů Apple, které potřebné věci zjednodušují. APPLE možnosti a nástroje pro využití ve firmách a organizacích jsou stále efektivnější.

 • Portál pro dokonalou kontrolu - Apple Business Manager je webový portál, který pomáhá s nasazováním iPadů, Maců, iPhonů i Apple TV. Snadno v něm lze pro zaměstnance zařídit přístup k službám Apple, nastavit registraci zařízení a rozeslat aplikace i software - to všechno z jednoho místa.
 • Snadná správa a dohled - zařízení Apple mají vestavěný aplikační rámec zabezpečené správy, což umožňuje efektivně měnit nastavení a monitorovat dodržování podnikových zásad, nasazovat aplikace, nastavovat bezpečnostní funkce a v případě potřeby i mazat firemní data na zařízeních. Vše bezdrátově, na dálku. Aplikační rámec podporuje jak zařízení vlastněná organizací, tak soukromá zařízení zaměstnanců a mnoho typů MDM nástrojů pro správu. Správu lze provádět nenásilně a přitom chránit firemní data, aniž by bylo nutné zamykat nebo vypínat funkce.

Připraveno pro podnikové prostředí

 • Personalizace a sdílení firemních zařízení - funkce „Sdílený iPad“ umožňuje více uživatelům používat stejné zařízení, aniž by museli sdílet svá data. Když se zaměstnanec přihlásí svým firemním spravovaným Apple ID, iPad načte jeho data a zahájí dočasnou relaci. Díky tomu může zaměstnanec vzít kterékoli zařízení a přihlásit se na něm. Aplikace Soubory a Mail se konfigurují přes MDM nástroje, takže uživatelé v nich mají přístup ke svým souborům a složkám, ale i nastavením aplikace a všem datům. Nová funkce dočasných relací umožňuje, aby se k iPadu přihlásil kterýkoli uživatel. Jakmile se odhlásí, všechna jeho data se zase smažou.
 • Přísně chráněné firemní informace - jakmile je zařízení nastavené, lze na něm spravovat a chránit firemní data pomocí vestavěných bezpečnostních funkcí a dalších ovládacích prvků dostupných přes MDM nástroje. Lze tak vyžadovat na zařízení přístupový kód a tím automaticky zapnout ochranu dat šifrováním souborů, nakonfigurovat Wi‑Fi a VPN tak, aby pro větší zabezpečení byly použity certifikáty. Když se zařízení ztratí, nemusí se spolu s ním ztratit i firemní data. Na dálku je možné zařízení zamknout a vymazat z nich všechna citlivá data.
 • Zjednodušený přístup k podnikovým aplikacím a datům - správci IT mohou iOS, iPadOS a macOS integrovat s podnikovými adresářovými službami nebo cloudovým poskytovatelem identit, které už ve firmě používáte. Lze propojit i Apple Business Manager se službou Microsoft Azure Active Directory, aby se zaměstnanci bezproblémově dostali tam, kam potřebují pomocí spravovaných Apple ID a jednoduchého jednotného přihlášení.

Máte zájem o více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Martin Černík, martin.cernik@autocont.cz. Případně se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

Chcete více informací?