Speciální nabídka pro provoz vašeho datového úložiště HPE

Provozujete pro podnikové datové úložiště technologii HPE 3PAR a končí mu podpora? Máme pro vás tři varianty řešení a jedna z nich, HPE GreenLake, je hodně zajímavá. Můžete zvážit i při nákupu zcela nového HPE diskového pole.

Můžeme vám připravit tyto varianty:

  • Nabídka na prodloužení podpory a dále placenou servisní smlouvu pro stávající pole HPE 3PAR,
  • alternativní nabídka na pořízení nové generace HPE úložišť HPE Primera nebo HPE Nimble formou jednorázové investice,
  • alternativní nabídka na nové pole HPE Primera nebo HPE Nimble formou průběžně placené flexibilní služby HPE GreenLake.

Varianta HPE GreenLake a její zajímavost

Pokud akceptujete tuto variantu nabídky do 30. 4. 2021, nabízíme vám pro ni tyto speciální možnosti:

  • Využití trade-in programu se započtením slevy za odkup starého pole.
  • Vrácení starého pole do 60 dní po pořízení pole nového, u odkupovaného starého pole vyřešíme navíc i jeho ekologickou likvidaci.
  • V ceně nabídky bude i migrace dat, kterou spolehlivě provedou naši specialisté.

Nové storage technologie HPE

HPE 3PAR je skvělá technologie, ale je tu s námi již 10 let. Nová pole HPE Primera a HPE Nimble posunují technické možnosti a zákaznickou spokojenost na vyšší úroveň (100% dostupnost, Timeless storage a další). Tedy, stojí za to zvážit přechod na modernější technologie.  Asi vás překvapí, co si díky naší speciální nabídce budete moci dovolit pořídit formou měsíčních plateb. Za cenu prodloužení podpory starého pole si totiž dokážete pořídit nové pole formou HPE GreenLake kontraktu, a to navíc s velkou flexibilitou z pohledu navyšování či snižování kapacity pole.

On-premise cloud pilot ve vašem datacentru

Nabízíme vám „on-premise cloud pilot“ ve vašem datacentru – s HPE GreenLake službami si platíte spotřebovanou kapacitu s možností pružného navyšování / snižování kapacity, rezervu kapacity k okamžitému použití v základu, ale data máte stále pod kontrolou u sebe, v datacentru. A přitom všem neutrácíte vaši organizaci investiční peníze předem a využíváte progresívní možnosti cloud doby. Nová HPE řešení se navíc opírají o portál s umělou inteligencí InfoSight, který využívá velkého množství dat z instalovaných technologií pro snižování času a nákladů na správu IT prostředí.

K tématu chystáme na polovinu února i AC webinář.

Chcete více informací?