Služby

Virtuální privátní datacentrum

V rámci našich služeb vPDC (virtuální privátní data centrum), jsou využívány enterprise IT technologie, služby se tak odlišují od ostatních infrastrukturních cloud služeb na trhu velkým důrazem na kvalitu za ceny dostupné pro střední a menší firmy.

Služby jsou nabízeny ve formách: IaaS veřejný cloud, IaaS dedikovaný cloud a hybridní řešení (cloud služby vPDC v kombinaci s vlastními hw a sw prostředky zákazníka). Skladba služeb odpovídá pokrytí standardních potřeb datacentra – je členěna do kategorií Server, Storage, Networking a Software. Zjistěte více.
 

Virtuální Backup & Recovery

Spolehlivá, ekonomicky i časově efektivní řešení pro zálohování a obnovu dat, jsou v dnešním světě kybernetických útoků součástí kritických scénářů pro zajištění nepřetržitého provozu organizace. Proto nabízíme širokou oblast služeb vBR (Virtuální Backup & Recovery), která se komplexně zabývá problematikou zálohování a obnovou dat do / z cloudu. Zjistěte více.
 

SAP HANA v cloudu

Díky této službě přinášíme možnost využití dvou trendů současnosti – platformy SAP HANA a poskytování infrastruktury formou cloud služby. SAP HANA je revoluční platforma pro aplikace a analýzu velkého objemu dat v reálném čase od firmy SAP. Je spojením databáze a aplikační platformy do jedné in-memory technologie, kdy celý systém je provozovaný v operační paměti serverů. Zjistěte více.
 

Aplikační firewall jako služba v cloudu

Webové aplikace se stávají častým cílem útoků. V prostředí AC CLOUD nabízíme aplikační firewall jako službu. Zjistěte více.

Chcete více informací?