Ty nejlepší praktiky pro řízení IT na certifikačních školeních ITIL®4

Řídíte nebo realizujete projekt zaměřený na rozjetí, zlepšení nebo rozvoj řízení IT?

Díky naší nové spolupráci v oblasti vzdělávání se společnosti HPE můžeme od června 2023 nabídnou termíny online i prezenčních certifikačních školení ITIL. Kurzy vám pomohou osvojit si dovednosti potřebné ke složení certifikačních zkoušek. Do uceleného rámce kurzů jsou shrnuty ty nejlepší praktiky pro řízení IT. Kurzy jsou vedeny v českém nebo anglickém jazyce.

Unikátní vzdělávací schéma ITIL využívá modulární přístup, který umožňuje vytvořit komplexní pohled na řízení služeb nebo se zaměřit na konkrétní oblasti znalostí:

ITIL 4 Foundation

Základní certifikační kurz poskytne základy pro začlenění ITIL do každodenních pracovních postupů.

ITIL 4 Managing Professional

Ve čtyřech modulech Managing Professional prozkoumáte disciplíny digitální transformace pro návrh, design a provoz IT služeb.

ITIL 4 Strategic Leader

ITIL Strategic Leader (ITIL SL) se skládá ze dvou modulů. Po absolvování obou budete uznávat hodnotu ITIL nejen pro IT operace, ale pro všechny digitálně podporované služby. Budete jasně rozumět tomu, jak IT ovlivňuje a řídí obchodní strategii.

ITIL 4 Extension Modules

Nabízíme i další rozšiřující moduly ITIL, které pomohou získat dovednosti potřebné pro výzvy a příležitosti plynoucí z nových technologií.

Kontaktujte nás

Najděte si v nabídce cenově dostupné certifikační kurzy, které vám pomohou zvýšit produktivitu a zajistí optimální fungování vašich IT služeb.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na akademie@aricoma.com.

Chcete více informací?