Chraňte firemní data před počítačovými zločinci!

Předejděte riziku a věnujte pozornost vzdělání v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nejen eskalující situace posledních dní významně zvyšuje rizika kybernetických útoků po celém světě. Dá se tedy předpokládat, že i u nás se v následujícím období nebude situace zlepšovat, ba naopak.

Jak jste na tom s bezpečností ve vaší firmě?

Víte vy i všichni vaši zaměstnanci, jak nastavit bezpečné heslo? Víte, jak odhalit podvržený e-mail? Znáte postup při napadení ransomwarem?

Využijte náš nový kurz Bezpečnost aneb Budování účinných dovedností sebeobrany v Kyberprostoru.

ZJISTĚTE VÍCE o aplikaci BEZPEČNOST a jejich přínosech pro vaši firmu.

Jak říká náš kolega a specialista na bezpečnost Luděk Mandok: „Vzdělávejme své uživatele, protože pracují a používají přístupová hesla i do firemních systémů, vysvětlujme jim, co je nebezpečné chování v prostředí internetu a čeho se mají vyvarovat. A nezapomeňme ani na naše ajťáky …“

Aplikace pro každého a přehledně

Klíčem k úspěchu je umožnit všem zaměstnancům zdokonalení v kybernetické sebeobraně co nejpřístupnější formou. Školení doslova podstrčit uživatelům před oči. A přitom téma vysvětlit srozumitelně, zajímavě a interaktivně.

Proto jsme vytvořili vzdělávací aplikaci Bezpečnost přímo v Microsoft Teams. Nikdo nemusí nic hledat, všem se toto téma objeví v nástroji, který denně využívají pro komunikaci a spolupráci.

Kurz je rozdělen do čtyř modulů, které z vlastní zkušenosti považujeme za nejdůležitější:

  • Uživatelé a kyberzločin
  • Phishing
  • Ransomware
  • Hesla

Ke každému modulu mají uživatelé všechny informace v přehledné grafické podobě a komentáře si mohou přečíst nebo poslechnout.

Zavedením kurzu přispějete k zvýšení bezpečnosti informací a informačního systému ve vaší společnosti.

AUTOCONT rozumí bezpečnosti

Řešíte téma bezpečnosti a školení ve vaší firmě a zaujala vás naše Aplikace Bezpečnost? Pro více informací o možnosti rychlého nasazení a využití kontaktujte našeho specialistu na jaroslav.slechta@autocont.cz.

A jestli se chcete dozvědět více o kybernetické bezpečnosti, nepropásněte náš seriál webinářů na toto téma, nebo se začtěte do některého ze zajímavých článků z oblasti IT security.

Chcete více informací?