Řiďte s AC Transport své podnikání v dopravě

Být ve správný čas na správném místě, optimalizovat rozvozové plány a trasy, maximalizovat využití ložné plochy vozidel. Sledovat zásilky, vozidla i dodržování předpisů. Předvídat a vyhodnocovat přepravní a logistické náklady.

Jeden systém od A do Z

Specializovaný informační systém AC Transport na bázi Microsoft Dynamics 365 Business Central propojuje ekonomické a provozní agendy dopravy, logistiky a spedice. AC Transport odstraňuje nutnost použití a propojování více systémů. Plánování tras, přiřazování vozidel, operativní řízení dopravy, ale i objednávky a fakturace jsou spravovány jediným systémem. Kromě pohodlí obsluhy a snadného provozu přináší tento koncept jednu klíčovou výhodu – umožňuje detailně vyhodnotit ekonomiku provozu a dodává údaje potřebné pro optimalizaci a hledání úspor.

Rychlé rozhodování a snížení nákladů

AC Transport umožňuje sledování aktuální či historické polohy vozidla a optimalizaci kompletního itineráře přepravy pomocí přehledné mapy s ohledem na vlastnosti plánovaného vozidla. Pokud se na trase vyskytnou problémy, systém upozorní dispečera, který je schopen najít rychlé a efektivní řešení. Dispečer může navíc prostřednictvím palubního terminálu komunikovat přímo s řidičem vozidla. Řidič obdrží podrobný itinerář s plánovanými časy nakládky a vykládky a prostřednictvím terminálu vykazuje skutečné časy.

AC Transport umožňuje uřídit operativu dopravní firmy, detailně vyhodnotit ekonomiku dopravy a optimalizovat fungování firmy. Vy tak dokážete optimalizovat využití svých kapacit a zdrojů. Získáte také silný nástroj na optimální plánování servisních prohlídek a oprav.

Kontaktujte nás

Chcete zjistit více o tom jak efektivně řídit své podnikání v dopravě, spedici a logistice bez odhledu na velikost společnosti? Kontaktujte AC specialistku pro tuto oblast na emailu frantisek.kulvajt@autocont.cz.

Chcete více informací?