Využijte finanční prostředky pro moderní digitální výuku v roce 2022

I na letošní rok školy získávají finanční prostředky MŠMT podporující moderní výuku ICT a podporu na pořízení digitálních pomůcek. Využijte naše informace a vybrané produkty se speciálními cenami i pro vaši školu naplno.

Jako tradiční partner základních a středních škol jsme pro vás připravili v souladu s podklady MŠMT co nejzajímavější nabídku, která jistě podpoří další rozvoj výuky vašich žáků a usnadní práci učitelů.

Co zajímavého nabízíme

  • Odloženou splatnost faktur tak, aby škola mohla nákup realizovat okamžitě, techniku obratem využít
  • Možnosti nejlepších možných termínů dodávek, které máme díky naší silné pozici u výrobců.
  • Garanci servisních zásahů notebooků v místě užívání (tzn. ve škole, doma u žáka nebo učitele, apod.)
  • Možnost zapojení nových notebooků do sítě školy
  • Prezenční kurzy i webináře pro pedagogy k využití nových technologií.

Vysoce kvalitní notebooky Dell a Lenovo

Vybrali jsme pro vás modely nodebooků Dell a Lenovo s dobrou dostupností a zajistili speciální ceny. Z řady Dell Vostro nabízíme 15,6 palcové modely s procesory AMD Ryzen s vynikajícím výkonem a minimální hlučností. Mají bezokrajový displej, velmi rychlé dobíjení a spolehlivou, odolnou konstrukci. Notebooky řady Lenovo V15 splní všechny požadavky kladené na zařízení pro hybridní výuku. Mají atraktivní, profesionální design, širokou výbavu, osvědčené Lenovo technologie a kvalitní zabezpečení.

Tablety Apple iPad

Produkty Apple iPad jsou ve školní výuce populární mnoho let, proto jsme po konzultaci s výrobcem vybrali i do letošní nabídky ty nejvhodnější modely.

Mobilní příslušenství, sluchátka, reproduktory

  • Bezdrátová náhlavní souprava Logitech - pohybujte a mluvte i ke vzdáleným posluchačům. Až 10 hodin ve vzdálenosti do 10 metrů kolem počítače. Mikrofon s potlačením šumu, ovládání tlačítky.
  • Přenosný hlasový reproduktor a komunikátor - Jabra Speak510+  s USB konektorem a Bluetooth je určený pro konferenční hovory, které můžete připojit k vašemu počítači, tabletu nebo smartphonu a hovory tak uskutečnit kdykoliv a odkudkoliv.

Snímací zařízení, vizualizéry

Mobilní stolní vizualizér EPSON  je vybaven řadou promyšlených funkcí, se kterými se dá vytvořit dynamické prostředí podporující názornou výuku. Je lehký a přenosný, takže se dá snadno přenášet v rámci školy i využívat pro hybridní výuku.

Nad rámec dotací z Národního programu obnovy poradíme i s moderními digitálními učebnami

  • Poly - dokonalý videokonferenční „bar“ pro videopřenosy z učeben. Funkce vylepšování zvuku optimalizované právě pro středně velké místnosti, dosah mikrofonu až 3.7 m. Zabudovaná kamera nevyžaduje žádné ovladače ani software. Podpora vzdálené správy.
  • Logitech - ultraširoké zorné pole, jedinečný způsob zpracování zvuku, jednoduchost připojení – vše co pro videopřenos z učebny potřebujete. Mobilní aplikace (zdarma dostupná v obchodech Google Play a iTunes) přemění i chytrý telefon nebo tablet na dálkový ovladač kamery. Za příplatek nabídneme doplňky, například rozšiřující mikrofon a TV držák.

Hybridní digitální učebna pro kombinovanou výuku

Učitelé se opakovaně mohou dostat do situací, kdy pracují ve více režimech, nevěnovat se jen výuce ve třídě, ale i žákům, kteří se učí na dálku z domova. Řešením je hybridní digitální učebna pro synchronní výuku - prezenční a distanční dohromady. Učitel standardně vede hodinu, používá bezdrátový mikrofon, který ho neomezí v pohybu a vše ve třídě je snímáno prostřednictvím kamery. Žáci se navzájem vidí a může tak probíhat výuka, diskuse i hodnocení. Interakce a sociální kontakt je něco, co zásadně odliší toto řešení od prostého zadávání úkolů pro domácí přípravu.

AUTOCONT mám zkušenosti s nabídkou technologickách prvků i implementačních služeb, které celé řešení dokážou škole zabezpečit. Jde o kombinaci řešení Teams / Skype s třídními videokonferenčními systémy POLY či LOGITECH. Tam kde bude třeba, vybavíme digitální třídu i patřičným projektorem či velkým digitálním panelem / smart boardem, wi-fi prvky a podobně. Vše potřebné naistalujeme a zaškolíme k provozu ve škole. Detaily v produktovém listu.

Inspirujte se - chtěli byste provozovat podobnou třídu?

Máte zájem o více informací k naší nabídce pro školy?

Obraťte se na nás, zareagujeme velmi rychle. S poptávkou / objednávkou se obraťte na kontakty AUTOCONT regionálních center nebo ji zašlete na obchod@autocont.cz

Chcete více informací?