AUTOCONT oceněn na celosvětové konferenci HP v Chicagu

V rámci nového partnerského programu HP jsme držiteli nejvyššího partnerského statutu a získali jsme i ocenění partnera roku v Chicagu. 

Na přelomu března a dubna jsme se účastnili v americkém Chicagu celosvětové konference HP Amplify Partner Conference. Sjelo se sem více než 2000 HP partnerů a HP zaměstnanců. Mezi hlavní témata konference byly zařazeny inovace v rámci práce v hybridním prostředí, nový partnerský program Partnering for future Growth nebo rozšíření komunikace Digital Enablement.  AUTOCONT je v rámci nového programu držitelem nejvyššího statutu HP Amplify Power Services Partner s řadou kompetencí, včetně servisní kompetence pro opravy a HP zařízení.

V závěrečný den konference byly uděleny ceny nejvýznamnějším partnerům. Společnost AUTOCONT obdržela první cenu v rámci regionu Central Europe v kategorii „PC Partner of the Year“. Cenu z rukou Eriky Lindauerové (Managing Director CZ/SK/HU) a Davida Rozzia (Vice President, East Central Europe), převzal za společnost AUTOCONT Petr Ježek

HP vidí budoucnost v oblasti hybridní práce

Účastníci si vyslechli přednášející z různých oblastí činnosti společnosti HP a také hostující řečníky z řad klíčových partnerů a průmyslových odvětví, včetně zástupců společností AMD, Intel a NASDAQ. 

Společnost HP na této akci  představila nové produkty a služby pro tisk, digitální podporu podnikání a hybridní práci. Podle této studie bude 44 % zaměstnanců do roku 2025 pracovat na dálku nebo hybridně, a proto se společnost HP snaží držet krok s měnícími se potřebami, produktivitou a očekáváními zaměstnanců, jak uvedl Dave Shull, prezident divize Workforce Services and Solutions společnosti HP.

"Můj úkol je velmi jednoduchý. Chci našim zákazníkům umožnit, aby jejich zaměstnanci byli pracovní silou pro růst," řekl Shull. "Svět se zásadně změnil a před námi je jedinečná příležitost vyvinout služby světové úrovně, ale musíme to udělat společně."

Mezi tyto služby světové úrovně patří HP Anyware, oceňovaný podnikový software určený ke zlepšení digitálního pracovního prostoru se zabezpečeným přístupem z libovolného místa. Pracovníci mohou také využít svobodu hybridní práce pomocí produktů optimalizovaných pro výkon, spolupráci a produktivitu; včetně komerčních počítačů, pracovních stanic, periferních zařízení a služeb, které poskytují výjimečnou produktivitu odkudkoli.

Chcete více informací?