Ucelený ekosystém Microsoft pro provoz, správu a zabezpečení koncových zařízení

Jde o na sebe navazující softwarové produkty pro efektivní fungování podnikového uživatele. Počínaje moderním operačním systémem Windows 11 a platformou Microsoft 365, až po nástroje pro správu a zabezpečení koncových zařízení.

Využijte naplno možností moderních technologií Microsoft ve spojení s kompetencí AUTOCONTu. Podívejte se v rámci naší videoreference na zkušenosti s nasazením Microsoft Endpoint Manageru a Microsoft Defenderu i to, co vše to jednomu z našich významných zákazníků přináší pro spolehlivý provoz, správu a zabezpečení práce koncových uživatelů.

Přejděte na počítače s Windows 11

Windows 11 nabízejí nové funkce, které vám usnadní pracovní i osobní život. Mají jednoduchý a funkční design, který vám pomáhá se lépe soustředit a zvládnout více úkolů. Jsou výkonné, konzistentní pro IT a bezpečné pro všechny. Spravovat aktualizace můžete prostřednictvím cloudu, pracovat budete s virtuálními i lokálními aplikacemi a AutoPilot vám zjednoduší nastavení vzdálených zařízení do provozu, bez lokálního zásahu správce.

Windows 11 nabízejí výkonné integrované zabezpečení s šifrováním a ochranou proti škodlivým kódům. Vzdálenou správou na úrovni hardware Intel vPro® vyřešíte potíže při nefunkčním operačním systému, ochráníte svá data a budete mít i bezpečný vzdálený přístup k podnikovým zdrojům. Funkce - Intel® Hardware Shield, Multi-Factor Authentication a Windows Defender kombinují nová moderní zařízení se systémem Windows 11, Microsoft 365 a platformou Intel vPro® nejnovější software a nakonfigurované funkce pro zabezpečení hardwaru, které přispívají k ochraně vašich zařízení proti malwaru, virům a dalším hrozbám.

Námi doporučovaná koncová zařízení

Vybavení týmu dnes a budoucnost s plným zabezpečením, podporou a s minimálními náklady na provoz.

Máte zájem o více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Martin Černík, martin.cernik@autocont.cz.

S obchodní poptávkou se obraťte na svého obchodníka AUTOCONT. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?