Hledáte profesionální služby Veeam? AUTOCONT Vám pomůže.

Hledáte partnera, který by vám pomohl se sjednocením nebo optimalizací existujícího licenčního modelu Veeam? Nebo zálohování dat zatím vůbec nemáte vyřešeno a pomohl by vám návrh řešení pro vaši firemní infrastrukturu?

Hrozby na každém rohu

Každý den se objeví zhruba 350 000 nových více či méně sofistikovaných hrozeb, které mohou ohrozit firemní data. Čím dál více je tak potřeba mít kromě klasické bezpečnosti vyřešeno i zálohování. V případě napadení (např. ransomwarem) dokáže firma, která svá data pravidelně zálohuje, v relativně krátkém čase obnovit svou infrastrukturu do původního stavu.

Svěřte se do rukou profesionálů v oblasti zálohování

Díky zkušenostem a dlouhodobé spolupráci se společností Veeam, byl AUTOCONT vybrán do programu VASP (Veeam Accredited Service Partner). Firma disponuje řadou certifikovaných odborníků, kteří dokážou pomoct s celým procesem od fáze návrhu řešení, až po implementaci, nastavení a zaškolení vašich IT pracovníků.

AUTOCONT zároveň nabízí profesionální služby, které zahrnují například technické konzultace ohledně stávajícího řešení nebo dohled nad chodem zálohování u zákazníka. Přehled všech nabízených služeb naleznete v tabulce níže.

Ceník služeb

Product SKU

Popis služby
(služby jsou poskytovány v českém jazyce)

Jednotka

MSRP
(CZK)

V-ALL-VASP-AC-01

Služby konzultace za účelem návrhu, sjednocení nebo optimalizace existujícího licenčního modelu.

hodina

1 500

V-ALL-VASP-AC-02

Služby návrhu architektury zálohovacího řešení a stanovení parametrů HW serverů, úložišť a sítě.

hodina

1 500

V-ALL-VASP-AC-03

Služby měsíčního dohledu nad chodem zálohování.
(minimální závazek na 12 měsíců služby)

měsíc

5 000

V-VBR-VASP-AC-01

Technické konzultace k produktu Veeam Backup & Replication

hodina

1 500

V-365-VASP-AC-01

Technické konzultace k produktu Veeam Backup for Microsoft 365

hodina

1 500

V-ONE-VASP-AC-01

Technické konzultace k produktu Veeam ONE

hodina

1 500

V-VMP-VASP-AC-01

Technické konzultace k produktu Veeam Management Pack

hodina

2 000

V-DRO-VASP-AC-01

Technické konzultace k produktu Veeam Disaster Recovery Orchestrator

hodina

2 000

Kontakt na AC specialistu

V rámci programu VASP získáte přístup ke znalostem a zkušenostem nejlepších poradců z řad architektů a techniků, které vám pomohou bez problémů spravovat větší a komplexnější prostředí. Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte specifické dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Lukáš Hrubý, lukas.hruby@autocont.cz.

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?