Další dávka SSD od Kingstonu

Kingston teprve nedávno představil další dva pozoruhodné kousky. Společně na trh přichází SSD disky KC600 mSATA a NV1 NVMe PCI. U obou modelů si můžete být jistí, že podstatně zrychlí chod vašeho počítače nebo jiného zařízení.

Model KC600 mSATA SSD

Kingston v tomto modelu, jak už je známo z názvu, vsadil na rozhraní disku mSATA. Stejně, jako tomu bylo u modelu 2,5", ani zde nechybí technologie 3D TLC NAND. Nicméně rozdíly mezi těmito dvěmi modely najdeme a jsou dost možná i klíčové.

Kingston KC600 - plnokapacitní SSD disk, který je navržený tak, aby poskytoval pozoruhodný výkon. Jeho optimalizace poskytuje rychlý chod zařízení a přenos dat . Dodává se jak ve formátech 2,5", tak i v mSATA pomocí SATA rozhraní Rev 3.0 se zpětnou kompatibilitou. Model KC600 využívá nejnovější 3D TLC Technologie NAND a podporuje plnou sadu zabezpečení, která zahrnuje 256bitovou AES hardwarové šifrování, TCG Opal a eDrive.

Nabízí rychlost čtení/zápisu až 550/520 MB/s pro efektivní ukládání dat až do 2 TB. Je k dispozici v sadě balíčků, který poskytuje vše, co potřebujete pro hladkou a snadnou instalici či upgrade vašeho počítače nebo notebooku.

Model NV1 MVMe PCIe SSD

Druhou novinkou Kingstonu, kterou čekáme na přelomu března a dubna, je NV1 MVe PCIe SSD. U řady NV jsme již zvyklí na rozhraní Gen 3.0 x4 SSD, která je idální volbou prvouživatelů NVMe s kapacitou až 2 TB. Stejně tak tomu je i v této verzi. Můžete si vybrat rovnou ze 3 variant - 500 GB, 1000 GB a 2 000 GB.

Kingston’s NV1 NVMe™ PCIe SSD je ideálním úložným řešením, které nabízí čtení/zápis o rychlosti až  2,100/1,700 MB/s, což je 3x až 4x rychlejší než SATA SSD disk a 35x rychlejší než tradiční pevný disk. NV1 pracuje s nižším napětím, nižší provozní teplotou a zaručuje rychlejší chod zařízení.

Pozoruhodný výkon a jednostranný M.2 2280 (22x80mm) design dělá NV1 ideálním pro tenké notebooky a systémy s omezeným prostorem. Široké portfólio kapacit od 500 GB do 2 TB vám zajistí dostatečný úložný prostor pro vaše aplikace, dokumenty, fotky apod.

Potřebujete více informací?

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Petr Ježek, petr.jezek@autocont.cz. Rádi vám pomůžeme.

Zájem ?