S Intel vPro® jste připraveni na všechno.

Zařízení s Intel vPro® nabízí celou řadu vylepšení, které pomohou zlepšit vaši produktivitu prostřednictvím zvýšeného výkonu, zabezpečení dat a poskytly vám větší kontrolu nad správou těchto zařízení.

Vícevrstvé bezpečnostní funkce

Počítače s procesory Intel vPro® Enterprise pro Windows zahrnují jedinečné schopnosti integrované Intel® Hardware Shield technologie, která poskytuje jednu z nejvyšších úrovní ochrany hardwaru, softwaru a dat.

Intel® Hardware Shield je rozdělena do tří skupin bezpečnostních technologií.

  • Below the OS Security je složení hardwarových technologií, které pomáhají poskytnout důvěryhodné exekuční prostředí už při spuštění systému.
  • Application & Data Protections využívá hardwarově akcelerovanou virtualizaci, šifrování a ochranu paměti, pomocí kterých zachycuje celou řadu útoků, které unikají dočasným softwarovým řešením.
  • Advanced Threat Protections je skupina technologií, které nachází těžko zjistitelné hrozby a pomáhají zamezit falešným poplachům s minimálním postihem na výkon systému.

Výkon na profesionální úrovni

Výzkumy ukazují, že jsou lidé produktivnější, když své zařízení používají rádi. Poskytnout svým zaměstnancům počítače vybavené technologií Intel vPro®, od ultralehkých notebooků po výkonné pracovní stanice, je tak příjemný způsob, jak zvýšit jejich efektivitu. V srdci platformy Intel vPro® najdete procesory Intel® Core™, které poskytují špičkový výkon určený pro pracovní náplň obchodních profesionálů.

Kompletní vzdálená správa

Ať už jsou v kanceláři, doma nebo přes půl světa daleko, dnešní zaměstnanci jsou stále mobilnější. Intel vPro® Enterprise pro Windows s moderním nástrojem Intel® Active Management Technology přináší kompletní vzdálenou správu celé vaší organizace a umožňuje přístup k zařízením mimo firemní firewall nebo k zařízením s nereagujícím OS. Nástroj Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) umožňuje IT oddělení vzdáleně a bezpečně spravovat zařízení, uvnitř i vně firewallu pomocí cloudu.

Spolehlivost a stabilita

Děsíte se z procesu aktualizací zařízení koncových uživatelů? Tento proces může způsobit celou řadu nepříjemných složitostí. Od toho je tady Intel® Stable IT Platform Program (Intel® SIPP), který je navržený tuto výzvu zvládnout a tím vám dodá sebejistotu přejít na nové technologie. Intel každým rokem pracuje ruku v ruce s OEM výrobci a provádí tisíce testů, aby zaručil, že tato zařízení poskytnou spolehlivost a stabilitu jak IT oddělení, tak koncovým uživatelům.

Kontakt na AC specialistu a poptávka

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte specifické dotazy či zájem o upřesnění k vaší konkrétní situaci, kontaktujte AC specialistu: Tadeáš Hrubý, tadeas.hruby@autocont.cz

S obchodní poptávkou se obraťte na svého AUTOCONT obchodníka. Pokud ještě nepatříte k našim zákazníkům, vyhledejte kontaktní údaje našeho nejbližšího regionálního centra. Jsme nablízku v každém kraji a rádi vám pomůžeme s jakoukoliv IT potřebou vaší organizace.

Chcete více informací?