Kybernetičtí predátoři nikdy nespí. Mějte stále aktivní zabezpečení.

Řešení HP Wolf Security zahrnuje zabezpečené počítače a tiskárny s rozsáhlou sadou softwaru a služeb pro zvýšení ochrany koncových bodů a odolnosti institucí. Ochočte si svého vlka a chraňte se před kybernetickými útoky.

Nová generace zabezpečení

Společnost HP Inc. představuje řešení kybernetické bezpečnosti HP Wolf Security – nově integrované portfolio koncepčně zabezpečených počítačů, tiskáren, softwaru i služeb. Během koronavirové pandemie se celkový objem kybernetických útoků několikanásobně zvýšil. Hackeři se přitom zaměřili zejména na uživatele pracující z domova. HP tedy přišlo s novou platformou Wolf Security, která staví na více než dvaceti letech výzkumu a inovací v oblasti zabezpečení. Zákazníkům pak nabízí jednotné portfolio zaměřené na zajištění komplexní ochrany a kybernetické odolnosti koncových zařízení. Společnost HP si uvědomuje své postavení na trhu v oblasti zabezpečení počítačů a tiskáren. A právě tím, že začlenila své bezpečnostní funkce pro zákazníky do jedné platformy, řeší rostoucí poptávku po komplexní infrastruktuře a po kybernetické ochraně koncových zařízení.

Vyberte si to své

Řešení HP Wolf Security založené na principech Zero trust, využívá nejmodernějších technologií umožňujících snížit zátěž pracovníků IT. Zahrnuje také firmware s automatickým obnovením, funkce detekce narušení paměti a izolace hrozeb prostřednictvím virtualizace či cloudovou inteligenci. Nicméně nové integrované portfolio HP Wolf Security je rozděleno do čtyřech kategorií:

 • HP Wolf Security for Home - tato kategorie zahrnuje sadu integrovaných bezpečnostních funkcí pro počítače pro domácí využití a také software a služby HP Wolf Essential Security, která je podporována i některými domácími tiskárnami.
 • HP Wolf Security for Business - zahrnuje portfolio hardwarově vynucených bezpečnostních funkcí, které jsou součástí každého zakoupeného firemního počítače. Jedná se o řešení určené pro firmy všech velikostí.
 • Zařízení, software a služby HP Wolf Pro Security pro malé a střední podniky.
 • Zařízení, software a služby HP Wolf Enterprise Security pro státní správu a jiné podniky.

HP Wolf Enterprise Security

Novou součástí řešení HP Wolf Enterprise Security je funkce Sure Access Enterprise, která využívá technologii izolace vyvinutou společností HP. Zajišťuje, že kritické aplikace jsou zcela chráněny před veškerým malwarem, kterým mohou být napadeny uživatelské počítače. HP Sure Access vytváří hardwarově zabezpečené mikrovirtuální počítače (VM), které mohou chránit stěžejní aplikace – virtuálně oddělují aplikace od hostitelského počítače. Aplikace a data jsou bezpečně izolovány od hostitelského operačního systému a od ataků útočníků, kteří by do operačního systému případně pronikli. 

Jak pomáhá zvyšovat bezpečnost?

 • Chrání klíčové úlohy, jako jsou vzdálené činnosti prováděné na kriticky důležitých systémech správcem systému.
 • Umožňuje uživatelům bezpečně pracovat prostřednictvím jednoho zařízení na více virtuálních pracovních stanicích s privilegovaným přístupem (PAW).
 • Zabezpečuje přístup ke kritickým aplikacím prostřednictvím prohlížeče.

HP Wolf Pro Security

Společnost HP představila produkt HP Wolf Pro Security, který nově definuje zabezpečení počítačů pro malé a středně velké zákazníky. HP Wolf Pro Security integruje ochranu před hrozbami založenou na mikrovirtualizaci, prevenci proti napadení malwarem založenou na antivirovém řešení nové generace a na ochraně identit. Všechny tyto vrstvy jsou integrovány s hardwarovými bezpečnostními funkcemi HP, takže v úhrnu poskytují špičkovou ochranu, kterou mohou IT oddělení jednoduše pořídit, nasadit i provozovat.

 • Threat Containment (ochrana před hrozbami) zvyšuje standard ochrany koncových bodů, neboť poskytuje ochranu, která se nespoléhá na detekci. Hardwarem podporovaná mikrovirtualizace kompletně izoluje hrozby šířící se všemi nejběžnějšími vektory, aniž by to mělo dopad na uživatelské prostředí.
 • Malware Prevention (prevence před malwarem) je kompletní antivirové řešení nové generace poskytující pokročilou ochranu před malwarem, založenou na prediktivní detekci, ke které využívá techniky kombinující využití umělé inteligence, jako je hluboké učení a behaviorální analýzu.
 • Identity Protection (ochrana identity) poskytuje ve všech oblíbených prohlížečích ochranu před phishingovými útoky, cílícími na přihlašovací údaje.
 • Tato řešení jsou integrována s vestavěným hardwarovým zabezpečením vyvinutým společností HP, do něhož patří například funkce jako Application Persistence, OS Resiliency či Physical Tamper Protection.

A je toho mnohem více ...

Společnost HP rovněž představuje novou službu Flexworker, která umožňuje IT oddělením zvyšovat produktivitu pracovní síly a současně pomáhat chránit podnikové sítě a data. Tato nová rozšířená služba Managed Print Service (MPS) umožňuje IT oddělením vybavit pracovníky pracující částečně na home office, zabezpečenými tiskárnami, které lze monitorovat a automaticky opravit, pokud zařízení nevyhovuje podnikovým pravidlům.

HP Wolf Essential Security je navíc součástí inteligentních tiskáren HP+ se zabudovaným zabezpečením – 24 hodin po sedm dní v týdnu. Tiskárny HP+ se Smart Security pomáhají spotřebitelům a malým firmám zůstat o dva kroky napřed před hackery, což pomáhá předcházet možným malwarovým útokům a brání tomu, aby vaše data skončila ve špatných rukou.

Potřebujete více informací?

V případě, že vás téma kybernetické bezpečnosti HP zaujalo, neváhejte kontaktovat našeho AC specialistu Petra Ježka - petr.jezek@autocont.cz. Rádi vám poradíme.

Zájem ?