Pracujte bezpečně odkudkoliv s HP Security.

Maximalizujte svou kybernetickou bezpečnost se službou HP Security a bezpečnými notebooky HP. Díky lehkému a výkonnému HP EliteBook 840 G8 Aero můžete pohodlně pracovat doma i na cestách.

Postavte se hrozbám čelem

Postavte se hrozbám čelem.
Každý den vzniká neuvěřitelné množství malwaru, přičemž klasické antiviry jsou proti více než polovině těchto nových útoků bezbranné. Škodlivý software přitom může při podcenění těchto rizik ochromit nejen nakažený počítač, ale také všechny ostatní ve firemní síti a způsobit nedozírné škody, jak v podobě komplikovaného řešení způsobených problémů, tak i následných prostojů a snížené produktivity práce. K opravdu robustnímu zabezpečení i proti novým hrozbám, které doposud nebyly objeveny, je zapotřebí ochrana i na úrovni hardwaru a firmwaru společně s využitím umělé inteligence. Toto komplexní zabezpečení zajišťují unikátní technologie HP Security.

HP Security jako neprůstřelná vesta

U zařízení HP s HP Security vám technologie HP Multi-Factor Authenticate zajistí, aby se do vašeho počítače nedostal nikdo jiný než vy, HP Sure View skryje obsah vašeho displeje před zraky osob nacházejících se poblíž a kamera HP Privacy zase oslepí vestavěnou webkameru. Technologie HP Sure Click vám umožní bezstarostné otevírání e-mailových příloh v izolovaném chráněném prostředí a HP Sure Sense díky vytrénované neuronové síti objeví a eliminuje i ty hrozby, se kterými se antiviry ještě nesetkaly. I kdyby ale k útoku přeci jen došlo, je zde technologie HP Sure Run zabraňující zastavení či pozměnění klíčových procesů. V případě útoku či nefunkčnosti se dokáže automaticky obnovit ze zálohy i BIOS díky technologii HP Sure Start a stejně tak je tomu i u operačního systému díky technologii HP Sure Recover. Tato mnohovrstvá ochrana HP Security je důvodem, proč jsou počítače HP považovány za nejlépe zabezpečené na světě.

Lehoučký pro přenos, neuzvednutelný pro hrozby

Se svou tloušťkou pouhých 17,9 mm, úzkými rámečky okolo svého 14" displeje a hmotností od 1,13 kg je HP EliteBook 840 Aero G8 malý a mimořádně lehký notebook. Přitom ale vysoce výkonný a doslova napěchovaný moderními technologiemi pro dokonalé zabezpečení i špičkovou konektivitu. Uvnitř jeho odolného celokovového těla tvořeného i recyklovanými materiály je osazen procesor Intel Core 11. generace, který mu zaručuje jak vynikající výkon, tak skvělou výdrž na baterii a přítomnost rozhraní Thunderbolt 4 či HDMI 2.0. Díky tomu k němu lze připojit i vícero 4K monitorů s obnovovací frekvencí 60 Hz. O špičkové zabezpečení se stará kompletní sada technologií HP Security společně se čtečkou otisků prstů či funkcí HP Trust Circles umožňující přístup k důležitým souborům jen určitým uživatelům.

Díky tiché a přesné klávesnici, rychlému NVMe SSD a reproduktorům směřujícím přímo na uživatele budete mít zaručenu pohodlnou práci i komunikaci s ostatními. Není přitom rozdíl, zda se budete nacházet v kanceláři či na cestách, EliteBook 840 Aero G8 nabízí kromě rychlého Wi-Fi 6 připojení i volitelnou 5G či 4G LTE konektivitu.

Operativní leasing ve světě IT? HP DaaS

Předplacená služba HP DaaS poskytuje v rámci HP TechPulse unikátní analýzy a praktické reporty o stavu daného zařízení libovolné značky a s libovolným operačním systémem. Patří sem například opotřebení baterie, stav pevného disku, nebo chyby vyvolávající nechvalně známé modré obrazovky. Díky tomu, že se takto lze postarat o potenciální problémy, se předchází problémům skutečným. DaaS může například zajistit preventivní výměnu baterie pro členy vašeho týmu, ať už se budou nacházet kdekoli. DaaS také umožňuje správcům monitorovat zatížení procesoru i paměti či využívanou kapacitu disku každého zařízení a tím i zjistit, že by konkrétnímu pracovníkovi například stačil cenově dostupnější model počítače. Tím lze optimalizovat investice do IT hardwaru, přičemž zůstane pracovník stále produktivní.

HP v rámci DaaS umožňuje zbavit se každodenních starostí spojených se správou zařízení. Nabízí plány, které poskytují podporu expertními servisními agenty HP Service Experts. Ti mohou provádět sledování flotily zařízení a jejich monitorování za vás, čímž šetří váš čas. Čas, který můžete soustředit na to, co bude mít skutečně pozitivní dopad na vaše podnikání.

Potřebujete více informací?

Máte-li zájem o více informací nebo zkrátka potřebujete poradit, kontaktujte našeho AC specialistu Petra Ježka - petr.jezek@autocont.cz. Rádi vám poradíme.

Chcete více informací?