Bezpečnostní technologie Microsoft na ochranu identit. AC služby a naše zkušenosti.

Zabezpečení od Microsoftu je špičkou v oboru. Analytici trvale oceňují řešení od Microsoftu v oblasti zabezpečení, dodržování předpisů a správy identity.

Elektronická identita je jedním z nejcennějších cílů elektronické kriminality. V dnešní době má uživatel v organizaci obvykle přístup k více informačním systémům a tím pádem i více identit/přístupových účtů. Jak s nimi bezpečně pracovat, k čemu všemu nám identita slouží, jak můžeme zvýšit důvěru v rámci přihlašování a jak řídit uživatelskou identitu v průběhu jejich životního cyklu?

Zaměříme se na ochranu identity a práci s privilegovanými účty, představíme přínosy řízeného přístupu a uživatelské zkušenosti. Bezpečné zařízení je to, které spravujete. Seznámíme vás s podporou a technologiemi Defender a Endpoint Manager a podpora prodeje plánů, které obsahují EM+S, případně Azue AD Premium X.

Inspirujte se AC řešením Budování komplexní bezpečnosti ve firmách zbrojařské skupiny Colt CZ nebo dalšími případovými studiemi.

Datum a čas

10.11.2022, 10:00 - 11:00

Místo konání

AC WEBINÁŘ

Program

  • 10:00 Úvod do webináře
  • Co je dobré vědět v oblasti řízení identity a na co si dát pozor
  • Řízení privilegovaných účtů
  • AC zkušenosti
  • 11:00 Otázky a odpovědi, ukončení webináře

Za společnost AUTOCONT as vás srdečně zve
Jiří Michálek , System Architect

Kontakty

V případě zájmu o další informace kontaktujte   Kamilu RaškovouIndividuální dotazy k tématu akce směřujte na Jiřího Michálka .

Chcete více informací?