GRANDIUM HOTEL PRAGUE

CloudFórum 2023

Trendy a zkušenosti z cloud projektů za poslední období

PROGRAM FOTOGALERIE

Chcete se inspirovat posledními trendy i zkušenostmi českých zákazníků v oblasti využívání cloudových služeb?

Využití cloudu v podnikovém prostředí nabírá na síle. Chcete se dozvědět o vývoji oblasti v posledním období? Chcete zjistit, kde čeští zákazníci cloudové služby využívají?

Různé podnikové aplikace mají pro část z nichž se liší různé potřeby cloudového prostředí. Zvažujete nasazení či migraci systému SAP v cloudu a zajímají vás reálné zkušenosti českých zákazníků? Zvažujete vývoj softwaru či provoz softwaru se zapojením kontejnerových technologií? Či aktuálně přemýšlíte, jak se na přechod některých agend do cloudu připravit a potřebujete analýzu či návrh architektury?

Na to všechno v rámci naší konference dostanete odpovědi od inspirativních řečníků, ale hlavně na základě praktických zkušeností z cloudových projektů za poslední období.

Datum a čas

19.04.2023, 08:30 - 15:00

Místo konání

GRANDIUM HOTEL PRAGUE

Kontakty

Těšíme se na vás v konferenčních prostorách Grandium Hotel Prague, Politických vězňů 913/12, Praha.

Místo umožňuje dobré parkování i dostupnost. Je 4 minuty chůze od stanice metra C Hlavní nádraží. Parkovací místo je k dispozici cca 100 m od hotelu  www.parkingopletalova.cz  (250 Kč/6 hod.)

S případnými dotazy ke konferenci nebo zájmem o registraci kontaktujte Pavlu Vymětalovou, e-mail: pavla.vymetalova@autocont.cz

Partneři

Chcete více informací?