GRANDIUM HOTEL PRAGUE

CloudFórum 2023

Trendy a zkušenosti z cloud projektů za poslední období

PROGRAM

Chcete se inspirovat posledními trendy i zkušenostmi českých zákazníků v oblasti využívání cloud služeb ?

Využití cloudu v podnikovém prostředí nabírá na síle. Chcete se dozvědět o vývoji oblasti v posledním období? Chcete zjistit, kde čeští zákazníci cloudové služby aktivně využívají?

Různé podnikové aplikace mají různé potřeby a pro část z nich nabízíme výjimečné možnosti cloudového prostředí. Zvažujete nasazení či migraci systému SAP v cloudu a zajímají vás reálné zkušenosti českých zákazníků? Zvažujete vývoj sofware či provoz software se zapojením kontejnerových technologií? Či aktuálně přemýšlíte, jak se na přechod některých agend do cloudu připravit a potřebujete analýzu či návrh architektury?

Na to všechno v rámci naší konference dostanete odpovědi od inspirativních řečníků, ale hlavně na základě praktických zkušeností z cloud projektů za poslední období.

Datum a čas

19.04.2023, 08:30 - 15:00

Místo konání

GRANDIUM HOTEL PRAGUE

Registrace

Odesláním formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů v AUTOCONT a.s.

Kontakty

Těšíme se na vás v konferenčních prostorách Grandium Hotel Prague, Politických vězňů 913/12, Praha.

Místo umožňuje dobré parkování i dostupnost. Je 4 minuty chůze od stanice metra C Hlavní nádraží. Pro parkování můžete využít hotelové garáže (70 Kč/hod.), další parkování je k dispozici cca 100 m od hotelu www.parkingopletalova.cz  (250 Kč/6 hod.)

S případnými dotazy ke konferenci nebo zájmem o registraci kontaktujte Jakuba Míchala, e-mail. jakub.michal@autocont.cz.

Partneři

Chcete více informací?