CUBEX CENTRUM PRAHA

CloudFórum 2022

Skočte do cloudu s námi, podržíme vás!

Program Fotogalerie

Cloudizace provozu IT infrastruktury a podnikových aplikací uhání mílovými kroky. Chcete se inspirovat posledními trendy, ale i v Čechách ověřenými typy cloud služeb a řešení? Zajímají vás praktické zkušenosti?

Cloud je IT fenoménem posledních let. V mnoha českých firmách a organizacích však začíná nabírat na síle v posledním období. Chcete se dozvědět o trendech, kam celá oblast míří? Chcete zjistit, v kterých oblastech IT potřeb čeští zákazníci cloudové služby preferují?

Řešíte, zda cloud využít kompletně či částečně pro provoz IT infrastruktury, informačního systému, dílčích podnikových agend a aplikací, redakčního systému webu či pokročilého e-commerce systému? Zvažujete vývoj sofware či provoz software se zapojením kontejnerových technologií? Či aktuálně přemýšlíte, jak se na přechod některých agend do cloudu připravit a potřebujete analýzu či návrh architektury?

Na to všechno v rámci naší konference dostanete odpovědi od inspirativních speakerů, ale hlavně na základě praktických zkušeností z cloud projektů u českých zákazníků, za období posledních dvou let.

Datum a čas

30.03.2022, 09:00 - 17:00

Místo konání

CUBEX CENTRUM PRAHA

Kontakty

Registrace je již uzavřena.
Těšíme se na vás v konferenčních prostorách Cubex Centrum Praha, Na Strži 2097/63.

Místo umožňuje dobré parkování i dostupnost městskou dopravou, je v bezprostřední blízkosti stanice metra C - Pankrác. Mimopražstí účastníci se k němu dostatnou rychle i z D1, či hlavního vlakového nádraží. 

S případnými dotazy ke konferenci nebo zájmem o registraci kontaktujte Blanku Poláškovou.

Partneři

Chcete více informací?