ProID – Představení nástrojů pro bezpečný přístup do firemních dat a elektronický podpis

Řešení ProID zajistí zvýšení ochrany digitální identity uživatelů a zavede principy vícefaktorové autentizace v souladu se zákonem o kybernetické bezpečnosti.

Základním kamenem kyberbezpečnosti každé organizace je zajištění digitální identity svých zaměstnanců. Znamená to především bezpečné, vícefaktorové přihlašování do počítačů, systémů a cloudů. Dalším úkolem je ochrana samotné infrastruktury a identity jednotlivých prvků. Tyto problémy řeší nástroje ProID (čipové karty, mobilní aplikace a USB tokeny), doplněné o nástavbové moduly pro řízení digitálních certifikátů.

AUTOCONT nově navázal obchodní spolupráci s firmou MONET+ a její produktovou linií ProID. Zástupci této společnosti vám na webináři představí konkrétní technologie a jejich využití.

Na konci akce bude vylosován ze všech registrovaných účastníků výherce investiční láhve luxusního peruánského rumu Millonario.

Datum a čas

01.06.2022, 10:00 - 11:00

Místo konání

online

Program

  • 10:00 Úvod do webináře, představení společnosti MONET+
  • Konkrétní technologie a jejich využití
    Platforma, nástroje, portfolio ProID
    Autentizační nástroje pro ověření a podpis
  • Otázky a odpovědi
  • 11:00 Závěr a losování

Srdečně zvou zástupci společností MONET+ a AUTOCONT.

Kontakty

V případě zájmu o další informace kontaktujte  Kamilu RaškovouIndividuální dotazy k tématu akce směřujte na Tadeáše Hrubého.

Chcete více informací?