Vytvořte silný Identity & Access Management ve své společnosti. I ve formě cloud služby.

Jak na efektivní správu a řízení uživatelských a privilegovaných účtů a bezpečnou autentizaci i autorizaci uživatelů do systémů a aplikací organizace. Díky DataSpring vše můžete realizovat i formou služby.

DataSpring je provozovatelem cloudových služeb a tedy zabývá se i bezpečným ukládáním firemních dat. Pokud ale nevěnujete dostatečnou pozornost ve své organizaci správě identit, řízení účtů a oprávnění k těmto datům a aplikacím, hrozí bezpečnostní riziko zneužití dat právě z této strany.

V tomto webináři se od specialistů společností DataSpring a Cleverlance dozvíte, jak díky řešení Identity & Access Management (IAM) zajišťovat efektivní správu a řízení uživatelských a privilegovaných účtů a bezpečnou autentizaci a autorizaci uživatelů do systémů a aplikací organizace. A také to, že pro řešení nemusíte využívat svoji IT infrastrukturu, ale nabídneme vám ho prostředníctvím cloud služeb.

Datum a čas

04.05.2021, 10:00 - 11:00

Místo konání

AC WEBINÁŘ

Program

  • 10:00 Zahájení webináře, úvodní informace
  • Představení platformy Identity & Access Management
  • Konkrétní případy užívání platformy
  • Identity & Access Management formou cloud služby
  • 11:00 Ukončení webináře

Srdečně zvou za společnosti DataSpring a Cleverlance

Vojtěch Vojík, Sales Director
Petra Dušová, Manager of Sales & Partner network for IAM Platform

Kontakty

V případě zájmu o další informace kontaktujte Anetu Dedkovou. Individuální dotazy k tématu akce směřujte na Vojtěcha Vojíka.

Chcete více informací?