AC Portál pro školy s využitím Microsoft 365

Webinář je zaměřen na představení Portálu, kde se využívají další technologie z ekosystému Microsoft 365 / Office 365. Soustředíme se hlavně na MS Teams a výuku, ale ostatní agendy a věci nezůstávají stranou.

Intranet je pro školní organizace stejně klíčový jako pro firmy. Využili jsme k našemu projektu Sharepoint Online, který je, až na výjimky, součástí všech plánů Microsoft 365 / Office 365. Vytvořením webového rozcestníku jsme dali školám na jedno místo důležité odkazy a přehled informací z provozu školy.

Přidáním dokumentových webů jsme vytvořili prostor, kde jsou na jednom místě i všechny důležité dokumenty a kde se s nimi lze seznámit, ale s nimi i pracovat, verzovat a schvalovat je. A nakonec jsme komunikovali se zástupci škol a doplnili portál o SVP, požadavky, řízení porad aj. Vice informací k řešení naleznete v produktlistu. Vše zabaleno a připraveno k vašemu použití!

Datum a čas

09.02.2021, 10:00 - 11:00

Místo konání

AC WEBINÁŘ

Program

  • 10:00 Ekosystém Microsoft 365
  • AC Portál pro školy – úvodní rozcestník
  • Aplikace obsažené a jak fungují
  • Jaké jsou požadavky na zákazníka a cena za řešení
  • Prostor pro dotazy
  • 11:00 Ukončení webináře

Za společnost AUTOCONT a.s. srdečně zvou
Josef Lindourek, Miroslav Macek a Tomáš Rychlík

Anketa

Dovolujeme si vás požádat o zpětnou vazbu zodpovězením otázek na tomto odkazu.

Tři účastníci ankety obdrží jednu z následujících zajímavých cen.

Kontakty

V případě zájmu o další informace kontaktujte Kamilu Raškovou. Individuální dotazy k tématu akce směřujte na Josefa Lindourka.

Chcete více informací?