Komplexní CRM v Power Apps s plnou integrací na Dynamics 365 Business Central

Budujte vztahy se svými zákazníky s nástroji Microsoft Power Platform tam, kde již funkcionalita CRM v Dynamics 365 Business Central nepostačuje. Připojte se k našemu webináři a zjistěte více.

Vytěžte maximum z aplikací na moderní Microsoft technologii Power Apps s plnou integrací do vašeho informačního systému Microsoft Dynamics 365 Business Central nebo Dynamics NAV!

Znáte agendu CRM v Business Central? Rozšiřujete obchodní aktivity nebo tým a již vám tyto funkcionality nepostačují? Chcete si významně zjednodušit cestu integrace nového CRM a stávajícího ERP? Chcete uspořit za nové licence pro obchodníky do ERP?

Jako zkušený implementátor systému Dynamics 365 Business Central a tvůrce aplikací s Power Platform známě odpověď na všechny tyto otázky. Umíme tak odborně poradit jak ze spojení ERP a CRM získat maximum.

Na webináři vám předvedeme možnosti našich hotových aplikací v Microsoft Power Platform a Microsoft 365, které vám pomohou řídit vaše obchodní aktivity, vztahy a kontakty efektivněji. Představíme vám, jak získat přehled o příležitostech, aktivitách a vynaloženém čase vašich obchodníků, jak tvořit obchodní reporty a připravovat nabídky.

Těšíme se na vaši účast.

Datum a čas

03.10.2023, 10:00 - 11:00

Místo konání

ONLINE

Program

  • Představení principů Power Apps a souvisejících možností Microsoft 365
  • Představení našeho ACtive CRM a vybraných obchodních agend
  • Rozsah a ukázky integrace představeného CRM a vašeho Dynamics 365 Business Central (také Dynamics NAV) 

Srdečně vás zve František Kulvajt, obchodní ředitel divize Podnikové aplikace a služby

Kontakty

V případě zájmu o další informace k akci kontaktujte Lucii Štikovoulucie.stikova@autocont.cz.

Chcete více informací?