Česká verze Dynamics 365 Business Central je tady!

Společnost Microsoft 1. 10. 2018 oficiálně vydala Dynamics 365 Business Central on-premise, pokračovatele Dynamics NAV – podnikového informačního systému pro malé a střední společnosti.

Microsoft Dynamics 365 Business Central pomáhá malým a středním firmám podchytit procesy v oblasti financí, prodeje, logistiky a skladování, výroby, servisu i personalistiky. Manažerům poskytuje aktuální finanční data, která jsou provázaná s obchodními i marketingovými aktivitami. Umožňuje jim tak identifikovat a rychle reagovat na nové příležitost a zvyšovat tak ziskovost vašeho podnikání.Umožní vám mít podnikové finance pod kontrolou. Aplikace Dynamics 365 Business Central propojuje data napříč účetnictvím, prodejem, nákupem, skladem i zákaznickými interakcemi a přináší tak ucelený pohled na finanční stav vašeho podnikání, který přehledně zobrazuje pomocí vestavěných real time dashboardů.

Pomáhá optimalizovat úrovně skladů. Díky vestavěné umělé inteligenci dokážete lépe předvídat potřebu zásob a objednávat tak pouze to, co bude doopravdy potřeba. V případě nedostupnosti zboží zákazníkovi navíc doporučí vhodnou alternativu.

Zrychluje celý proces prodeje – od nabídky až po generování skutečných příjmů. Řadu agend mohou totiž vaši prodejci vyřizovat přímo z aplikace Outlook a nemusejí se tak přepínat do prostředí Dynamics 365 Business Central. Ze svojí emailové schránky mohou odpovídat na dotazy zákazníků, spravovat servisní zakázky či zpracovávat platby.S Dynamics 365 Business Central můžete dále řídit zákaznické projekty s využitím pokročilých funkcí pro plánování zdrojů a reporting nebo hravě zvládnete optimalizovat výrobní kapacity i zdroje a naplnit tak plán výroby.

Aplikace Microsoft Dynamics 365 Business Central si ponechala veškeré výhody předchozí verze Dynamics NAV, ale přináší i něco navíc. Nová verze nativně obsahuje nástroje pro integraci s ostatními aplikacemi z rodiny Dynamics 365 a stává se tak pro zákazníka opravdovým jádrem celého informačního systému. Výhodou je také těsná integrace s nástroji Office 365, podpora Cortana Intelligence, machine learning a IoT či možnost využití široké škály rozšíření z online obchodu AppSource, který se bude nadále rozrůstat.

Tato verze je nyní k dispozici pro 22 zemí včetně České republiky. Cloud (online) verze zatím není pro český trh dostupná.
 
Chcete více informací?