HPE Aruba MSP. Sjednocená správa sítě ve formě spolehlivé služby.

Kompletní síťovou infrastrukturu pro veškeré potřeby vašich uživatelů můžete s pomocí HPE Aruba Central řídit efektivně z jednoho místa. Anebo si ji nechat provozovat formou služby v rámci servisní smlouvy AUTOCONT.

Firmy a organizace hledají v současné době efektivnější cesty pro zajištění provozu všech prvků a koncových zařízení připojovaných do podnikové sítě a potýkají se s nedostatkem interních IT specialistů. Řešením je síť spravovaná pomocí cloud řešení. Koncept HPE Aruba MSP (Managed Service Provider) zvyšuje rozsah provozních schopností a umožňuje dodávat kompletní síťovou infrastrukturu i spolehlivé služby s ní spojené.

Správná volba je klíčová, mějte síť se šestým smyslem.

Současné společnosti a organizace rapidně adoptují technologický model "Cloud First". Snižující se rozpočty a limitované zdroje vytvářejí mimořádný tlak na pořizování, správu a údržbu IT infrastruktury. Přechod k modelu řízených služeb "Jsme vaše IT" je jednou z nejefektivnější možností a volbou. Řízené služby umožňují klientům rozložit predikovatelné náklady v čase a uvolnit IT zdroje k využití nejen pro strategické projekty, které podporují klíčové priority klientů.

Řešení HPE Aruba MSP a jeho prvky

 • HPE Aruba Central nabízí jednoduchý, bezpečný a nákladově efektivní způsob správy bezdrátové a kabelové infrastruktury podnikové sítě. Prostředí Aruba Central informuje o provozu a správě sítě, zajišťuje monitoring a snadné řešení problémů ve všech oblastech.
 • HPE Aruba Instant Ap je Wi-Fi řešení, které poskytuje vynikající výkon, zabezpečení, odolnost i flexibilitu s jednoduchým nasazením.
 • Přístupové switche (Acces Switches) jsou navrženy tak, aby splňovaly výzvy spojené s mobilitou, cloudovými aplikacemi a především rozmachem IoT.  Automatizace  spolu s Aruba AI-Inside zajistí, že se viditelnost ani zabezpečení nikdy nedostanou do provozně kritických situací.
 • Podpora a služby. S předplacenou službou automatický získáte přístup k nejnovějším verzím, aktualizacím a telefonické podpoře 24/7.
 • Školení a certifikační programy vás vyzbrojí všemi nástroji od návrhu, správy a podpory řešení.

Přínosy HPE Aruba Central

Toto řešení je cestou, jak významně zjednodušit konfiguraci a provoz podnikové sítě. Koncept Aruba Central je založený na nativní cloudové architektuře, poskytuje služby umělé inteligence, zabezpečení a jednotnou správu infrastruktury pro sítě datových center, centrál organizací poboček - to vše z jednoho řídícího panelu.

Využití umělé inteligence v dnešní dynamické době může být díky strojovému učení, automatizovaným workflow a nepřetržitému monitorování velmi užitečným pomocníkem pro úplný přehled o stavu sítě, výkonu aplikací a problémech uživatelů. Starým nástrojům pro správu podobné  funkce, které si dnešní prostředí žádá, většinou chybí.

Snadná správa sítě s využitím cloud řešení

Pomocí jediného řídícího panelu MSP monitoruje a sleduje chování celé sítě nebo jednotlivých komponent. To umožňuje bleskovou reakci s rychlou izolací problémů pomocí jednoduchých pracovních postupů, zjištěných detailů a rozsáhlého vyhledávání. Historické údaje týkající se provozu a správy jsou ukádány, což umožňuje plánovat a zasílat automatizované emailová upozornění nebo přehledné PDF reporty určeným uživatelům.

Koncept MSP významně zjednoduší nastavení sítě. Takže rozbalte, zapněte a nechte automaticky konfigurovat s využitím mobilní aplikace, která spustí instalaci zařízení. Aktualizace se provádějí zcela automaticky nebo je plánujete jedním kliknutím přes správu uživatelských účtů, s různými úrovněmi přístupu.

Využívejte pokročilých funkcí cloudové platformy nad rámec základní správy sítě:

 • Samostatná Wi-Fi pro hosty s vlastní firemní image (logo, pozadí, barva, reklamy):
  • s možností registrace - anonymní, samoregistrační, sociální přihlášení, Facebook Wi-Fi,
  • s možností ovládání - omezená doba trvání použití, vstupní stránka,
 • Datová analytika (i pro podporu obchodní činnosti):
  • monitoring zákazníckého provozu a zapojení na základě přítomnosti zařízení a RSSI,
  • přizpůsobitelné konverze převodu,
  • statistiky napříč lokalitami a časy,
  • ale i bez žádného připojení.
 • Analýza připojení:
  • živé monitorování funkce a kvality připojení Wi-Fi uživatelů, ověření dostupnosti základních služeb, jako DHCP a DNS.
  • identifikace a bezobslužné odstranění příčin problémů.

Zajímavé Aruba produkty

Vyberte si z kompletní řady Wi-Fi 6 certifikovaných přístupových bodů optimalizovaných pro vnitřní i venkovní nasazení. Využijte moderní architekturu Aruba přepínačů s bohatými možnostmi konfigurace a kontroly stavu. Objevte možnosti HPE Aruba ClearPass, efektivního systému určeného pro řízení přístupu k síti, jejím zdrojům i na vlastní ochranu sítě.

Chcete více informací?