Jednací místnosti na moderních pracovištích současnosti se mění

Jednací místnosti ve firmách a organizacích se mění. Současná doba přináší potřeby pro vzdálené a efektivní propojení malých i větších týmů ve firmě se zákazníky, dodavateli či kolegy, kteří jsou v jiné lokalitě. Řešením je kvalitní vybavení videokonferenčních místností. To také podporuje i operativní propojení pracovních týmů s dalšími zaměstnanci pracujícími častěji z „home-office“, díky němu lze uvažovat i o dlouhodobém snížení nákladů za pronájem kancelářských prostor. Pro videokonferenční místnosti jsme vybrali aktuálně dostupné, špičkové technologie, jejichž ceny vás příjemně překvapí.

videokonferencni mistnosti

Nabízíme řešení pro videokonferenční místnosti různých velikostí, které podporují online konference, workshopy, porady a individuální schůzky s využitím týmových nástrojů online komunikace jako jsou Microsoft Teams, Zoom Room či Google Meet. Pro různě velké jednací místnosti a jejich potřeby navrhujeme řešení z modulárních videokonferenčních systémů Logitech, dostupné v malých, středních a velkých sestavách. Tyto sestavy zahrnují videokonferenční kamerové systémy Logitech s technologiemi RightSense, reproduktory a mikrofony, dálkové ovladače, USB huby i pro připojení notebooku a potřebné držáky s fixací kabelů. V některých sestavách, které doporučujeme především pro větší jednací místnosti je i dotykový panel Logitech Tap s minipočítačem formátu NUC.

Pro realizaci videokonferenční místnosti nabízíme služby od návrhu konfigurace, přes montáž po instalaci softwarového vybavení. Jak výše uvádíme, nabízíme videokonferenční systémy pro více platforem. Z pohledu navazujících podnikových služeb se soustřeďujeme na platformu Microsoft, k využívání Office 365 a Teams nabízíme další nadstavbové služby, vybraná řešení např. pro vedení efektivních porad či online školení pro zaměstnance.