Jak bezpečně nakládat s firemními daty?

Co jsou data? Data jsou naše myšlenky, nápady v podobě výkresů, plánů, uzávěrek, smluv nebo know-how transformované do digitální podoby. V podstatě se jedná o aktiva společnosti, o které bychom se měli náležitě starat. Každé aktivum má samozřejmě svoji cenu a tudíž se o něj zajímají nejen externí útočníci, kteří chtějí data prodat na černém trhu, tak i naši uživatelé, kteří je mohou použít například u konkurence. Dalším důvodem ochrany dat může být i omyl uživatele. Komu z nás se stalo, že jsme odeslali email někomu, komu nebyl určen….

Technologie DLP je jedna ze základních nástrojů ochrany dat. Umožňuje monitorovat práci uživatele s citlivými daty společnosti a upozornit na podezřelé nebo nevhodné nakládání s daty. Možností je i ochrana dat v podobě aktivního upozornění uživatele nebo blokování odesílaných dat.

Pokud vám záleží na datech, chcete vědět, jak s daty nakládají vaši uživatelé nebo máte povinnost dokladovat, že vám neunikla osobní data, tak se pojďte podívat na možné řešení. Předvedeme vám i prakticky, jak systémy DLP pracují a jaké z nich dostanete výstupy.

Datum a čas / 21. května 2020, 9:00 – 10:00 hod.

Odkaz na přihlášení do online přenosu obdržíte po vaší registraci formou přílohy pro uložení do svého kalendáře.
Těšíme se na vás.

Detaily k programu a registraci zde

Za společnost AUTOCONT a.s. vás srdečně zvou

Jan Strnad a Petr Vejmělek
manažeři oblasti nabídky

Nenechte si ujít navazující webinář Ochrana privilegovaných účtů – 28.5.2020 od 9:00