Kariéra

Nábor a adaptace

AutoCont - firemní hodnoty

Možná se Vám již stalo, že jste odeslali životopis do firmy a nikdo se Vám neozval, ozval se pozdě, nebo celý nábor probíhal neprofesionálně.

V AutoContu máme celý proces propracovaný:

Ve chvíli, kdy nám odešlete svůj životopis, startuje naše aktivní práce s ním.

Pro každou pozici máme jasně stanovená kritéria, která důkladně porovnáváme s Vašimi znalostmi a dovednostmi. Pokud se naše představy shodují, domluvíme si s Vámi první telefonický pohovor, jehož cílem je zjištění bližších informací o Vás. Další kolo je již osobní a většinou probíhá formou půldenního assessment centra, což je skupinové výběrové řízení, kde Vás například čekají praktické úkoly, panelové diskuze, modelové situace, setkání s budoucími členy týmu a mnoho dalšího. Ti nejúspěšnější postoupí do individuálního posledního kola nebo rovnou obdrží pracovní nabídku.

Ihned první den nástupu startuje období adaptace. Víme, že toto období je velmi náročné. Je důležité, abyste se co nejdříve seznámili s fungováním AutoContu a co nejdříve začali pracovat na konkrétních úkolech. Celým obdobím Vás provází adaptační plán, který připravujeme společně s Vašimi mentory již před Vaším nástupem do společnosti. Tento plán přehledně člení adaptační období na menší úseky s jasně stanovenými cíli a usnadní Vám nástup a první měsíce v novém zaměstnání.

V průběhu adaptace absolvujete rovněž tzv. Fast Start. Jedná se o půldenní setkání nováčků, kterým vás provedou členové vedení společnosti. Seznámíte se s historií AutoContu, jeho současností, hodnotami a vizemi.