End pop-up

Máte zájem o další informace nebo o nabídku pro vaši konkrétní situaci?

Zájem ?

Dell EMC PowerStore

All-Flash and All-NVMe Storage

Intel® Xeon® Scalable Processors

Alternate Text

Dell EMC PowerStore

All-Flash and All-NVMe Storage

Alternate Text

Intel® Xeon® Scalable Processors

  • Řada PowerStore je nová generace mid-range datových úložišť vytvořená od základu s důrazem na zcela nový hardware a software, vysoký výkon, optimalizaci provozu s využitím umělé inteligence, s revoluční algoritmem pro deduplikaci a kompresi dat a mnoha dalšími výhodami.

   Datová úložiště se od nepaměti vyvíjela většinou jako postupně aktualizovaná zařízení bez možnosti, vybavovat je bez omezení nejmodernějšími technologiemi pro ukládání dat. Díky tomu vznikala např. nasazením SSD technologií úzká místa, kdy výkonnost SSD podstatně převyšovala propustnost (výkonnost) řadičů. Někdy prostě nazraje čas k tomu, aby vzniklo něco úplně nového, něco, co sice využívá poznatky a zkušenosti ze starších technologií, ale jejich funkcionality implementuje nově, jinak, efektivněji a bez nutnosti ohlížet se na zpětnou kompatibilitu.

   Díky nepřetržitému nárůstu procesorového výkonu, navyšování kapacity jak paměťových modulů, tak zařízení pro ukládání dat a především díky nově vytvořenému programovému kódu, může nové datové úložiště skokově navýšit propustnost na řadičích, snížit latenci a nabídnout některé nové funkce.

  • Produkty Dell EMC PowerStore

  • Sc Series All-Flash Storage

   Dvě základní řady X a T

   Obě řady využívají stejný hw, liší se způsobem nasazení operačního systému.

   Řada T je postavena na linuxové edici s kontejnery, OS tedy běží přímo tam. Řada X využívá jako základ VMware ESXi a OS na něm běží jako jeden z virtuálních serverů. To bude využito k nasazení některých virtuálních serverů s extrémními požadavky na vysoký storage výkon a nízké latence přímo na úložišti, bez nutnosti posouvat data externím serverům.

  • Sc Series All-Flash Storage

   Nic pomalejšího, než Flash

   Pokročilý design tohoto automatizovaného datového úložiště, inteligentní deduplikace a komprese zajišťují skvělý výkon s dostupností pro organizace všech velikostí. Na našem trhu budou dostupné v obou řadách X i T tyto model: PowerStore 1000, PowerStore 5000 a PowerStore 9000.

  • All-NVMe

   End-to-end NVMe vám pomůže dělat věci, o kterých jste si mysleli, že nejsou možné, posunout tak produktivitu na novou úroveň. PowerStore All-NVMe úložiště jsou zaměřená na výkon, maximalizují IOPS a propustnost.

  • Scale-Out a Scale-Up

   Ke každému dvouřadičovému boxu na 25 datových zařízení lze připojit až tři další police se stejným počtem zařízení. Navíc lze vytvořit cluster až ze čtyř PowerStore. Systém sám navrhuje případné změny v rozložení datových prostorů mezi členy clusteru.

  • Výhody, jak je vidí AUTOCONT specialista

  • Optimalizace provozu s umělou inteligencí

   DELL PowerStore využívá pro svůj běh a optimalizaci provozu prvky umělé inteligence a strojového učení.

   Jak to funguje? Diskové úložiště je připojené do DELL datového centra ke cloudové aplikaci CloudIQ. Aplikace sbírá telemetrická data z úložiště, ukládá je do databáze a provádí porovnávání se staršími daty, vytváří přehledné grafy např. o zátěži na jednotlivých portech úložiště, na tzv.back-endu, tedy na kapacitních zařízeních (SSD, NVMe, SCM). Provádí extrapolaci využití datového prostoru s projekcí do budoucna, porovnává i naměřené parametry s ostatními úložišti stejného typu a konfigurace a hledá odlišnosti, výkonové nesrovnalosti a doporučuje změny. Do CloudIQ se nepřenáší žádná uživatelská data, telemetrie analyzuje logy a nejrůznější čítače v IT systémech. Komunikace s cloudovým prostředím probíhá silně zabezpečeně.

   K čemu to je? Významně to zjednoduší správu a optimalizaci provozu úložiště. Umělá inteligence navíc zkoumá nejen samotné úložiště, ale i jeho vazby do serverového virtualizovaného prostředí. To je důležité např. k identifikaci případných úzkých míst v provozu virtuálních serverů. Systém tak významně zjednoduší správu celé IT infrastruktury a může se stát jediným místem, které budete využívat pro sledování chování svých IT systémů a to včetně aplikací.


  • Zrychlení, úspory díky automatizaci

   • Řada PowerStore poskytuje společnostem jakékoli velikosti technologickou výhodu, kterou potřebují, aby mohly konkurovat na dnešních rychle se měnících trzích. Inteligentní řešení All-NVMe úložiště nabízejí transformační výkon, flexibilní architekturu datového úložiště a podporu budoucího vývoje.

    PowerStore nabízí portfolio modelů, které společně poskytují zákazníkům technologickou výhodu. Od cenově dostupných vstupních řešení nabízejících velkou hodnotu v poměru cena / TB až po velká úložiště poskytující více než 11 PB využitelné kapacity.

    Programový kód úložiště běží v kontejnerech. To je velký příspěvek ke stabilitě systému při provádění aktualizací firmware, protože není nutné aktualizovat vždy celý kód, často s vynuceným restartem, ale aktualizaci lze provádět právě po jednotlivých kontejnerech.

   •  

    Transformační výkon: Zrychlete díky vysokému IOPS, nízkým latencím úložiště s inovativním softwarovým designem

   •  

    Flexibilní architektura: Pomozte rozvoji vaší IT infrastruktury pomocí samo-optimalizovaných řešení, která se plynule přizpůsobují.

   •  

    Hodnota pro budoucnost: Snižte celkové náklady na vlastnictví díky automatizaci, široké integraci ekosystémů a prvotřídním podpůrným službám.

  • Dell PowerStore - další zdroje informací

  •  

   Produktový list pro řadu Dell EMC PowerStore

   Popis vlastností a výhod PowerStore, včetně nové architektury založené na kontejnerech a další podrobnosti.

   Otevřít produktový list
  •  

   Technická specifikace modelů Dell EMC PowerStore

   Detaily k parametrům jednotlivých modelů řady PowerStore, včetně konektivity, softwaru a dalších informací.

   Otevřít technickou specifikaci
  •  

   Virtuální představení Dell EMC PowerStore

   Podrobnosti o nové architektuře a klíčových vlastnostech řady PowerStore v interaktivní podobě.

   Otevřít virtuální představení
  •  

   Videoknihovna k řadě Dell EMC PowerStore

   Videopředstavení řady PowerStore, další přehledy funkcí a video ukázky.

   Prohlédnout videa
  •  

   Zpráva IDC k byznys hodnotě PowerStore

   Podrobnosti k finanční výhodnosti, špičkové enterprise úložiště v mid-range cenové hladině.

   Otevřít zprávu