Úspěchy, partnerství

Z posledního období bychom rádi upozornili na tyto úspěchy a ocenění:

Partnerství a zkušenosti pro mezinárodní projekty

Úzké partnerství s Partner Power, které v ČR a SR reprezentujeme, nám v oblasti Microsoft ERP a CRM umožňuje vytvářet vysokou přidanou hodnotu a bezkonkurenční know-how pro mezinárodní zákazníky. Pokud hledáte zkušeného partnera pro mezinárodní projekty - čtete zde.

Další významná partnerství v oblasti

Kromě celofiremních klíčových partnerství spolupracujeme v oblasti podnikových aplikaci a řešení s těmito dalšími významnými technologickými partnery:

Nintex

Nintex Workflow doplňuje platformu Microsoft SharePoint a rozšiřuje ji o nástroj používající metodu „drag and drop“ pro navrhování pracovních postupů (workflow), lepší možnosti konektivity a pokročilé funkce pro práci s pracovními postupy. Uživatelé z podnikové sféry i profesionálové z oblasti IT tak získávají možnost rychle a snadno automatizovat obchodní procesy od jednoduchého zpracování žádosti o schválení dovolené až po složitou integraci napříč externími aplikacemi a různými datovými zdroji. Pro více informací o možnostech a přínosech Nintex Workflow nás kontaktujte.

Kofax

Produkty společnosti Kofax plc patří do skupiny systémů označovaných jako Document and Data Capture. Dalo by se zjednodušeně říci, že se jedná o digitalizaci a následné zpracování dat většinou s uložením do ECM. Hlavním produktem společnosti je Kofax Capture (dříve Ascent Capture), který poskytuje výkonné, profesionální elektronické zpracování dokumentů a dat (Document and Data Capture). V oblasti elektronického zpracování dokumentů se může pochlubit zdaleka nejrychlejším a nejflexibilnějším řešením indexace. Pokud jde o snímání dat z formulářů (Data Capture), Kofax Capture dokáže extrahovat důležité informace například z ručně psaných slov, strojopisů, čárových kódů nebo dokonce z předtištěných rámečků. Kofax Capture navíc umí stejně výkonnou indexaci a vyhodnocení dokumentů použít i při snímání informací, jejichž zdrojem není předloha na papíře. Jde například o elektronické dokumenty, multimediální soubory a dokonce soubory XML z jiných systémů. Z toho vyplývá, že řídící aplikace (workflow) nebo systém řízení dat získává obsah, jenž je konzistentně indexován bez ohledu na informační zdroj a podnik získává spolehlivé, snadno a rychle utříděné informace. Pokud se práce přesouvá od papírových dokumentů k digitálním systémům, Kofax Capture může tuto cestu usnadnit.

Adobe

Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím. Již téměř 30 let mění oceňovaný software a technologie společnosti Adobe Systems pracovní a osobní komunikaci. Určuje nové standardy pro vytváření a šíření obsahu, který zaujme lidi prakticky kdekoli a kdykoli. Od graficky bohatých obrazů v tisku, videa a filmu až po dynamický digitální obsah pro nejrůznější média je vliv řešení od Adobe zřetelný v mnoha oborech. Setká se s ním každý, kdo vytváří, prohlíží nebo zpracovává informace.

BI4Dynamics (NPS)

BI4Dynamics NAV je komplexní business intelligence řešení pro Microsoft Dynamics NAV, které poskytuje bohaté možnosti analýzy dat pro společnosti z různých oborů. Řešení BI4Dynamics NAV vyniká rychlostí nasazení (stačí i 1 den!), cenovou dostupností i pro menší společnosti a širokou nabídkou výstupů z oblasti financí, nákupu, prodeje, zásob, výroby, pohledávek, závazků a dalších. Pro více informací navštivte oficiální web produktu nebo nás kontaktujte pro jeho praktické předvedení nad vašimi daty.

JetReports

Produkty JetReports výrazně rozšiřují možnosti reportingu systému Microsoft Dynamics NAV.

Jet Essentials umožňuje vytvářet výstupy z Microsoft Dynamics NAV přímo v prostředí aplikace Microsoft Excel a plánovat jejich pravidelnou distribuci. Vše se provádí přímo v Excelu a první report můžete mít hotov za 30 minut i méně. I proto je Jet Essentials jedničkou v ad-hoc reportingu pro NAV a je využíván více než 50 000 uživateli na celém světě.

Jet Enterprise je robustní podnikové BI řešení pro Microsoft Dynamics NAV včetně datového skladu a OLAP. Výstupy lze snadno vytvářet v Excelu formou kontingenčních tabulek. Pro více informací navštivte oficiální web JetReports nebo nás kontaktujte pro jeho praktické předvedení.

Kentico

Redakční systém Kentico CMS je komplexní nástroj pro snadnou správu obsahu, který je vhodný pro provoz firemních i mobilních webů, e-shopů, intranetů i sociálních sítí. Vyniká širokou škálou funkcí, které je možné maximálně přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka. Za zmínku stojí intranetové řešení se správou dokumentů, možnosti e-commerce, podpora online marketingu i optimalizace pro mobilní zařízení. Bližší informace naleznete v sekci Webových a portálových řešení. Společnost AutoCont je certifikovaným partnerem firmy Kentico software, která redakční systém vyvíjí.