Podnikové informační systémy (ERP)

Zvýšení produktivity, lepší informace pro rozhodování a přizpůsobení změnám, to jsou hlavní očekávané přínosy podnikového informačního systému - Enterprise Resource Planning (ERP). Ten integruje a automatizuje klíčové i podpůrné firemní procesy, zejména ekonomiku, nákup, prodej, logistiku, výrobu, řízení lidského kapitálu a další podnikové agendy.

Pomocí moderních řešení Microsoft Dynamics, zkušeného a stabilního implementačního týmu a dlouhodobého strategického partnerství se společností Microsoft přináší naše ERP systémy konkurenční výhody a očekávané přínosy menším i větším zákazníkům. Máme zkušenosti ze stovek projektů Dynamics NAV a AX a aktuálně se v dalším rozvoji soustředíme na novou generaci podnikových řešení - Microsoft Dynamics 365. Více informací najdete na www.acdynamics365.cz.

Provoz menší firmy

Microsoft Dynamics 365 Business Central je komplexní podnikový informační systém zaměřený na potřeby malých a středně velkých společností, kterým umožňuje získat podrobnější přehled o dění celé společnosti.

Zjednodušuje a podporuje procesy z oblasti řízení financí, obchodu, distribuce, projektového řízení, výroby a mnoha dalších. Microsoft Dynamics 365 Business Central nabízí i šikovné analytické nástroje pro manažerské vyhodnocování a reporting.

Více informací najdete ZDE.

Provoz větší firmy

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations je informační systém určený pro větší společnosti, které hledají komplexní a zároveň přizpůsobitelné softwarové řešení poskytující všechny funkcionality potřebné k efektivnímu provozu.

Firmy, jejichž klíčové procesy a obchodní rozhodnutí podporuje Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, získávají konkurenční výhodu díky automatizaci procesů, podpoře různých typů výrob, zvýšení kvality dat napříč organizací a díky standardizaci a optimalizaci dodavatelsko-odběratelského řetězce.

Více informací najdete ZDE.

Řízení lidských zdrojů

Microsoft Dynamics 365 for Talent je cloudové řešení pro oblast lidských zdrojů. Firmám pomáhá zdokonalit klíčové HR agendy, usnadňuje proces náboru nových zaměstnanců a je pomocníkem při nástupu nových lidí, kterým umožňuje rychlé zapracování. Neopomíjí ani řízení rozvoje a růstu zaměstnanců, správu zaměstnaneckých benefitů, místní legislativu a mnoho dalších.

Aplikace Microsoft Dynamics 365 for Talent je navíc plně integrována s nástrojem LinkedIn Recruiter, který zajišťuje přístup do největší sítě talentů na světě – profesní sítě LinkedIn.

Více informací najdete ZDE.

Oborová řešení

Nabízíme hotová oborová řešení podnikových informačních systémů, která v sobě zahrnují naše procesní know-how a pokrývají specifika vybraných oborů.

Podrobnosti k oborovým řešením najdete ZDE