Tiskové zprávy - 2020

Česká asociace manažerů IT ocenila realizovaný projekt AUTOCONTu

Praha (září 2020) – Společnost AUTOCONT a.s., jako realizátor projektu „Bezpečnost informačních systémů nemocnice“ pro Psychiatrickou nemocnici v Opavě, byla oceněna jako vítěz 17. ročníku soutěže IT Projekt roku.

AUTOCONT compliance program s certifikací standardu ISO 37001

Ostrava (červenec 2020) – Před několika lety se AUTOCONT rozhodl zabývat se prevencí korupce a začal budovat ucelený compliance program, který nyní zastřešuje i certifikací mezinárodního standardu ISO 37001 – Systému protikorupčního managementu.

ARICOMA Group partnerem Národního centra průmyslu 4.0

Ostrava (červenec 2020) – ARICOMA Group ze skupiny KKCG se stala partnerem Národního centra Průmyslu 4.0. Společnosti ARICOMA Group a mezi nimi i AUTOCONT se tak připojují k lídrům v oblasti inovací na domácím trhu, ke kterým patří například společnosti DEL, Škoda Auto, Siemens, T-Mobile, VDT Technology, ČVUT v Praze, VUT v Brně či VŠB-TU Ostrava.

Významná ocenění Dell Technologies Partner Awards 2020 pro AUTOCONT

Praha (červen 2020) - Zástupci společnosti AUTOCONT a.s. se účastnili netradičního vyhlášení cen Dell Technologies Partner Awards 2020, které proběhlo online. I v letošním roce AUTOCONT uspěl a získal hned dvě významná ocenění.

VMware ocenění Partner roku 2019 pro AUTOCONT v Česku i na Slovensku

Ostrava (březen 2020) - Nejvyšší ocenění za výsledky roku 2019 od softwarové společnosti VMware si v těchto dnech český AUTOCONT převzal díky situaci virtuálně.

Nový web pro Sberbank vytvořil Internet Projekt

Praha (únor 2020) - Nová webová prezentace Sberbank, vytvořená Internet Projektem patřícím do skupiny AUTOCONT, obsahuje informace o nabízených produktech, denně aktualizovaný kurzovní lístek a mimo jiné i seznam poboček s aktualizovanými informacemi ke každé z nich.

Ocenění za „Nejinovativnější projekt“ pro AUTOCONT

Ostrava (únor 2020) - V rámci partnerského setkání CITRIX Partner Kick Off převzali zástupci společnosti AUTOCONT a.s. z rukou týmu společností Arrow ECS a Citrix ocenění "The most innovative project", za úspěšnou realizaci projektu „Bezpečnost informačních systémů nemocnice“.

AUTOCONT dominoval při ocenění nejlepších partnerů Hewlett Packard Enterprise za rok 2019

Praha (leden 2020) – Začátek roku společnost AUTOCONT zahájila významnými úspěchy v oblasti spolupráce s Hewlett Packard Enterprise. Již potřetí za sebou získala ocenění v absolutní kategorii Partner roku 2019. Přebrala též jako jediná z HPE partnerů i potvrzení certifikací Platinum HPE Partner Ready Solution Provider a Platinum Partner in the Aruba Partner Ready.