Dodávky hardware a software

široké portfolio IT technologii

Zajišťujeme dodávky velmi širokého portfolia produktů z oblasti informačních technologií. Rychlou orientaci v něm s možností výběru dle kategorií a výrobců, s filtrováním dle mnoha parametrů a fulltextovým vyhledáváním dle zadaného textu nabízí náš kompletní katalog produktů.

Ve prospěch svých zákazníků využíváme silnou pozici u dodavatelů a nabízíme i službu financování dodávek. Disponujeme rozsáhlou pobočkovou sítí v ČR i SR, poskytujeme certifikovaný záruční i pozáruční servis. Díky certifikovaným a zkušeným specialistům nabízíme kvalitní licenční poradenství a podporu v oblasti softwaru.

Katalog produktů, ceník, B2B portál

Portál AC.eKatalog.biz nefunguje jen jako katalog produktů pro rychlou orientaci v naší nabídce hardware a software, ale i jako ceník a B2B portál pro jednorázový nákup v obchodní síti AUTOCONT za běžné ceny i speciální ceny pro smluvní zákazníky.

Klíčová partnerství a certifikace

Jsme významným obchodním partnerem předních světových výrobců a dodavatelů produktů a technologií. Zde najdete naše klíčová partnerství.

Díky obchodním výsledkům a především díky vysoké odborné kvalifikaci a zkušenostem našich specialistů disponujeme řadou prestižních firemních certifikací.

Záruční a pozáruční servis hardware

K dodávkám hardwaru poskytujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis s výjimečným rozsahem a strukturou služeb. Napříč celou ČR a SR jsme schopni pokrýt požadavky na servis mnoha značek v režimu opravy u zákazníka či v široké síti našich poboček.

Dle úrovně záruky či servisní smlouvy nabízíme služby s přijetím požadavku až v režimu 24x7 a zahájením či vyřešením opravy až do 4 hodin.
Více v nabídce servisních služeb

Licenční poradenství a podpora

Jsme dlouholetým leaderem v oblasti dodávek softwarových licencí a služeb do velkých i středně velkých společností, centrální i lokální státní správy a škol. Získali jsme zkušenosti v dodávkách licencí, multilicenčních smluv a supportních smluv od všech klíčových softwarových výrobců na trhu.

Tato znalost nám umožňuje optimalizovat nákup a provoz vašich licencí tak, abyste dosáhli co nejvyššího efektu za přijatelnou cenu. Pro danou oblast pravidelně certifikujeme zaměstnance, kteří zákazníkům dokáží poskytnout specializované a profesionální předprodejní služby i služby následné podpory ve všech regionech ČR.
Více v produktovém listu Licenční poradenství a podpora

Počítače AUTOCONT

Značka PC AUTOCONT bývala nejen slavná, ale docela dlouho dominovala českému trhu osobních počítačů. Dnes to už dávno není těžiště naší práce, ale svá pécéčka máme rádi, jsme na ně hrdí a stále je pro společnosti i organizace vyrábíme ve významném množství a široké škále.
Více v produktových listech:

AC OfficePro mini/NUC

AC Officepro 1000/3000

AC OfficePro 5000

AC Integra