Velkoobchod a maloobchod

Firmám s velkoobchodní či maloobchodní činností dodáváme řešení infrastruktury a bezpečnosti ICT i komplexní podnikové informační systémy Microsoft Dynamics 365, které dokáží pokrýt specifika oboru i individuální potřeby. Řízený sklad, distribuční síť a logistika, maloobchod, péče o zákazníky i ekonomika vám pomohou efektivně řídit procesy nákupu, skladování, distribuce a prodeje zboží. Všechny relevantní informace pod kontrolou díky vždy aktuálním a dostupným manažerským výstupům.

Naše řešení zahrnují propojení se skladovými technologiemi, dokumentovými systémy, skenovacími pracovišti pro elektronické zpracování přijatých faktur i napojení pokladních systémů, B2B i B2C webových portálů či řešení pro EDI komunikaci. Reference pro daný obor nabízí zákazníkovi inspiraci i jistotu, že pracuje se zkušeným partnerem.

Obchodní a distribuční společnosti

Velkoobchodním a distribučním firmám pomáháme udržet klíčové procesy pod kontrolou v komplexním informační podnikovém systému Microsoft Dynamics. Jediným provázaným systémem tak firmy řeší vše od marketingu a obchodních aktivit v CRM, přes zpracování obchodních dokladů v nákupu a prodeji, zajištění disponibility zásob, skladování a sledování pohybu zboží až po dodávky zákazníkům a zajištění poprodejních služeb. Otevřenost a moderní technologie systémů Microsoft Dynamics podporují integraci s webovými službami a portály dodavatelů či zákazníků, mobilní přístup pomocí tabletů či smartphone a business intelligence pro zobrazení aktuálních manažerských výstupů.

Maloobchod

Prodejci a maloobchodní firmy se připojují k digitální transformaci, aby v dnešním konkurenčním prostředí uspěli. Komplexní řešení firmy Microsoft a inteligentní platformy Microsoft Dynamics 365 či Sitecore jim umožňují zkombinovat to nejlepší z digitálního světa a kamenných prodejen tak, aby byli schopni zákazníkům poskytnout osobní, bezproblémovou a unikátní zkušenost.

Více k Dynamics 365 a maloobchodu na www stránkách