Zabezpečení firemních informací

Zabezpečte dostatečně firemní informace a dokumenty

Bojíte se, že zaměstnanci vynesou z firmy důvěrná data o zákaznících, smlouvách apod.? Že se důvěrný e-mail nebo dokument dostane do nesprávných rukou? Že přijdete o důležité firemní informace, či data? Nebo že se zastaví obchod, průběh zakázek, výroba či chod celé firmy při výpadku IT? Obáváte se i svěřit svá firemní data do cloudu?

dataprotector server

Office 365 díky svému konceptu přináší dostatečné zabezpečení firemních informací. Citlivé informace a dokumenty neuniknou z firmy tak jednoduše jako dříve, firemní systémy poběží spolehlivě v režimu 365/24/7, ať se děje cokoliv. Nikdy nepřijdete o svá data – z podstaty jsou zabezpečena tak robustně, jak si žádná ze středních či menších firem reálně v rámci interní infrastruktury nemůže dovolit.

Pokud chcete být při odesílání emailů a souborů z prostředí Office 365 opravdu v bezpečí (včetně možnosti ničení dříve odeslaných zpráv) při interní či externí komunikaci (a tedy i do různých mailových klientů), pak doporučujeme řešení pro bezpečné e-maily a soubory. Když ve firmě pracujete s interními či externími dokumenty skutečně důvěrného, či velmi citlivého charakteru a zároveň chcete zabezpečit podporu sdílení a spolupráce na nimi, doporučujeme naše vlastní šifrovací řešení AC Nina.

 

Zjistěte více

PDF studie s porovnáním nákladů na provoz IT s využitím Office 365 versus lokální IT řešení