Tiskové zprávy - 2018

AUTOCONT získal ocenění v soutěži Českých 100 nejlepších

Praha (prosinec 2018) - V pátek 30. listopadu 2018 proběhlo ve Španělském sále Pražského hradu slavnostní vyhlášení 23. ročníku anketní soutěže „Českých 100 Nejlepších“. Společnost AUTOCONT získaným oceněním v oborové kategorii „Informační a komunikační technologie“ potvrdila svoje silné postavení v dynamickém oboru, v kterém působí.

Milan Sameš je novým generálním ředitelem AUTOCONTu

Praha (listopad 2018) - Novým generálním ředitelem společnosti AUTOCONT se počátkem listopadu stal Milan Sameš. Do této funkce byl delegován většinovým vlastníkem finanční skupinou KKCG.

AUTOCONT nově zajišťuje autorizovaný servis pro značku Epson

Ostrava (říjen 2018) - Společnost AUTOCONT a.s. se stala autorizovaným servisním partnerem společnosti Epson. Rozšířila tak své partnerství o další významnou značku a nabízí autorizovaný záruční i mimozáruční servis pro odsouhlasené zákazníky.

AUTOCONT se podílí na klíčovém projektu eGovernmentu - Portálu Občana, který získal ocenění Microsoft Awards 2018

Praha (září 2018) – 25. 9. 2018 se v budově společnosti Microsoft v Praze slavnostně předávala ocenění 20. ročníku Microsoft Awards, soutěže o nejlepší IT projekty a realizované partnery společnosti Microsoft pro zákazníky v České republice a na Slovensku.

AUTOCONT se podílí na klíčovém projektu eGovernmentu - Portálu Občana

Ostrava (září 2018) – Na začátku července odbor eGovernmentu Ministerstva vnitra ČR spustil do provozu Portál občana, řešení na kterém se společně s AUTOCONTEM podíleli společnosti NAKIT (Národní agentura pro komunikační a informační technologie s.p.) a Asseco Central Europe, a.s.

Konference Techfórum 2018 se zaměřila na Bezpečnost, Digitální identitu a Moderní IT infrastrukturu

Ostrava (září 2018) – V polovině září se v prostorech Hotelu Zámek Valeč konal 5. ročník konference TechFórum, pořádaný společností AUTOCONT. Akce i letos zaznamenala velký zájem IT manažerů a specialistů, celým dnem účastníky provázela moderátorka České Televize Daniela Písařovicová

Skupina AUTOCONT se připravuje na rozvoj

Ostrava (září 2018) – Od počátku měsíce září mění společnost AutoCont CZ a.s. oficiální název na AUTOCONT a.s. a mění i identifikační údaje na IČO 043 08 697 a DIČ CZ 043 08 697.

AUTOCONT získal Nintex ocenění v rámci EMEA regionu

Praha (červenec 2018) - Společnost Nintex celosvětově oceňovala své nejlepší partnery za poslední fiskální rok. AutoCont byl vyhlášen mezi třemi nejlepšími partnery v rámci celého regionu EMEA, v kategorii „Business Excellence Award“, která reprezentuje partnery s největším růstem prodeje.

AUTOCONT zajišťuje komplexní kybernetickou bezpečnost pro Státní ústav pro kontrolu léčiv

Praha (červen 2018) - AutoCont úspěšně dodal pro Státní ústav pro kontrolu léčiv komplexní systém kybernetické bezpečnosti SIEM a zajišťuje i kontinuální dostupnost řešení včetně služeb vyšetřování bezpečnostních incidentů Security Operations Centrum (SOC).

Společnost Evektor má díky moderním technologiím větší efektivitu i komfort práce v konstrukčním oddělení

Ostrava (červen 2018) - Specialisté společnosti AutoCont navrhli řešení pro virtualizaci pracovních stanic CAD, které společnosti Evektor zajistilo novou infrastrukturu, lepší zabezpečení dat a větší efektivitu práce v oddělení konstrukce.

AUTOCONT nejlepším partnerem HPE Aruba ve střední a východní Evropě

Praha (červen 2018) - V rámci konference Atmosphere 2018 předávala společnost Aruba, která je součástí Hewlett Packard Enterprise, ocenění svým významným partnerům v regionu EMEA. AUTOCONT byl oceněn jako nejlepší HPE Aruba partner ve střední a východní Evropě.

Konference IT pro BYZNYS 2018 se zaměřila na práci s daty, bezpečnost a cloud

Praha (květen 2018) - Dne 23. května se konal v pražském hotelu Pyramida třetí ročník konference IT pro BYZNYS, pořádaný společností AutoCont. Hlavní motto konference pro rok 2018 bylo: „ZPRACOVANÁ DATA, rafinované palivo pro váš byznys“..

AUTOCONT získal certifikaci Titanium i ocenění nejvýznamnější partner Dell EMC

Praha (duben 2018) - Poprvé od spojení Dell a EMC oceňovala společnost Dell EMC za ukončený fiskální rok své nejlepší partnery. AUTOCONT získal v České republice významné ocenění „Channel Partner of the Year“, zároveň mu obchodní výsledky i splněné certifikace specialistů umožnili lokálně, jako jednomu z mála partnerů dosáhnout na nejvyšší partnerský status DellEMC Titanium Partner.

Dvě významná partnerská ocenění Kaspersky Lab pro AUTOCONT

Praha (duben 2018) - Společnost AutoCont CZ a.s. získala dvě významná ocenění za rok 2017 od Kaspersky Lab. Byla oceněna jako největší partner roku v celém regionu střední a východní Evropy a také za největší projekt roku v České republice.

S novým informačním systémem Microsoft Dynamics AX obslouží Baťa více zákazníků

Ostrava (březen 2018) - Společnost Baťa navyšuje podíl velkoobchodního prodeje na svých celkových tržbách s pomocí nového informačního systému od AutoCont CZ a.s. Zároveň se nemusí starat o provoz systému, protože ten je společností AutoCont kompletně outsourcován.

AUTOCONT dominoval oceněním nejlepších partnerů Hewlett-Packard Enterprise

Praha (únor 2018) – Společnost AutoCont CZ a.s. získala tři ocenění za rok 2017 od Hewlett-Packard Enterprise. Prvenství získala nejen jako největší partner roku 2017, ale odnesla si také další dvě ceny v hlavních oblastech produktových technologií – HPE Datacenter Infrastructure a HPE Aruba.

Společnost ENGIE se stará o své zákazníky v cloudu díky Microsoft Dynamics 365

Ostrava (leden 2018) - Společnost ENGIE vsadila v rámci své strategie řízení vztahů se zákazníky na řešení Microsoft Dynamics 365, které jí na míru dodala společnost AutoCont CZ a.s. Přístup o rozjetých projektech a svých zákaznících mohou obchodníci vidět kdykoliv a kdekoliv, celé totiž běží v cloudu jako služba.