Tiskové zprávy - 2015

AutoCont připravuje studenty pro praxi

(Brno, listopad 2015) – Studenti VUT Brno budou lépe připraveni na praxi v oboru podnikových informačních systémů díky podpoře ze strany AutoContu.

AutoCont poskytuje služby v národním superpočítačovém centru

(Ostrava, říjen 2015) – Superpočítač Salomon v centru IT4Innovations je 40. nejrychlejším na světě. Na vybudování podpůrné infrastruktury se podílel také AutoCont. Implementoval virtualizační a zálohovací infrastrukturu pro hlavního dodavatele, společnost SGI. Díky týmu specialistů v dané lokalitě zároveň poskytuje služby service desku a zajišťuje servis hardwaru.

AutoCont a řešení pro čtvrtou průmyslovou revoluci

(Brno, říjen 2015) – V blízké budoucnosti se koncept Průmysl 4.0, jak se také čtvrtá průmyslová revoluce nazývá, stane faktickou skutečností. Otázkou aktuálně není, jak a kdy přesně se tak stane, ale co lze již nyní udělat pro to, aby výrobní společnosti byly součástí tohoto trendu a o krok před konkurencí.

Druhý ročník konference TechFórum se setkal s velkým zájmem účastníků

(Ostrava, říjen 2015) – AutoCont pro své zákazníky zorganizoval druhý ročník IT konference plné užitečných odborných informací a inspirací. TechFórum bylo tentokrát situováno na Jižní Moravu a setkalo se s velkým zájmem účastníků.

AutoCont Holding oznamuje spojení se společností AG COM

(Ostrava, září 2015) – AutoCont Holding a.s. podepsal 15. 9. 2015 s akcionáři společnosti AG COM a.s. dohodu, na základě které postupně začlení IT divizi společnosti AG COM do struktury společnosti AutoCont CZ a.s. Proces začlenění plánují společnosti ukončit do konce roku 2015. Ze společnosti AG COM přejde do AutoContu 40 pracovníků pod vedením dosavadního ředitele společnosti pana Josefa Středy.

AutoCont jediným Nintex Premier Solutions partnerem v ČR a SR

(Ostrava, srpen 2015) – AutoCont získal nejvyšší partnerský status společnosti Nintex v České a Slovenské republice. Jde o výraz úrovně spolupráce, zkušeností z mnoha realizovaných projektů a úrovně certifikace lokálních specialistů společnosti. AutoCont díky tomu může nabídnout zákazníkům na trhu kvalitnější a výhodnější služby a přenos know-how s úzkým napojením přímo na výrobce softwaru pro automatizaci a workflow.

GPS monitorovací systém nákladních vozidel od společnosti AutoCont

(Ostrava, červenec 2015) – Společnost MOBIS Automotive Czech se rozhodla podniknout modernizační kroky vedoucí k zefektivnění plánování a výrobního procesu pomocí sledování jednotlivých dodávek materiálu na cestě v aktuálním čase. Jako vhodné řešení odpovídající požadavkům na funkčnost byl zvolen Truck GPS monitoring system od společnosti AutoCont.

Dostupné a spolehlivé IT v PRAGOPROJEKTU díky AutoContu

(Ostrava, červenec 2015) – Řešení založené na AC Privátním Cloudu umožnilo ve společnosti PRAGOPROJEKT zajistit vysokou dostupnost a spolehlivost IT infrastruktury a současně uvolnilo ruce internímu IT týmu pro správu aplikací a podporu uživatelů.

Moderní IT ve společnosti Wikov

(Ostrava, červen 2015) – Implementace cloudového řešení založeného na Office 365 realizovaná společností AutoCont přinesla především snížení provozních nákladů, vysokou spolehlivost a možnost práce s centrálně spravovanými moderními technologiemi odkudkoliv a kdykoliv.

Firemní IT pro 60 uživatelů za 4 dny

(Ostrava, červen 2015) – Díky společnosti AutoCont a její cloudové infrastruktuře AC CLOUD se povedlo velmi rychle vybudovat IT infrastrukturu nově vzniklé společnosti Asental Land a současně minimalizovat náklady na provoz IT.

Nejzajímavější podmínky pro ukládání a zálohování firemních dat do cloudu v ČR

(Ostrava, červen 2015) – Společnost AutoCont nabízí ve svém prostředí AC CLOUD nové ceny a možnosti pro ukládání a zálohování firemních dat do cloudu. K dispozici je několik variant pro různé typy použití za atraktivních podmínek – od 0,42Kč za 1GB a měsíc.

Třinecké železárny ukládají dokumenty bezpečně

Ostrava (květen 2015) – Povedlo se zrychlit a zefektivnit přístup k důležitým dokumentům. Společnost AutoCont vybudovala v Třineckých železárnách důvěryhodné úložiště.

AutoCont uzavírá strategické partnerství s ByznysCRM

Praha (duben 2015) – Společnosti AutoCont a ByznysCRM se dohodly na úzké spolupráci v oblasti projektů pro řízení vztahů se zákazníky. Díky specialistům a konzultantům obou stran lze nyní v dané oblasti splnit očekávání zákazníků všech velikostí a oslovit mnohem širší trh.

Tři AutoCont projekty oceněny v rámci Microsoft Awards 2015

Praha (duben 2015) – Společnost AutoCont byla velmi úspěšná i v letošní prestižní Microsoft soutěži a tři z mnoha realizovaných projektů byly ohodnoceny cenou Microsoft Awards.

Pouze AutoCont má v ČR nejvyšší Microsoft kompetenci pro projektový management

Praha (březen 2015) – Odborný tým společnosti AutoCont pro Enterprise Project Management potvrdil a splnil i pro další období podmínky pro dosažení kompetence Microsoft Project and Portfolio Management GOLD.

AutoCont získal nejvíce ocenění HP Partner roku 2014

Praha (únor 2015) - Společnost HP ocenila své nejlepší obchodní partnery za uplynulý fiskální rok. Během slavnostního večera, který se konal 17. února v Praze, převzali zástupci společnosti AutoCont nejvíce ocenění ze všech partnerů HP, a to celkem tři.