Tiskové zprávy - 2014

Říjnové AutoCont StorageFórum v hotelu Prague Marriott mělo úspěch

Praha (říjen 2014) AutoCont pro své zákazníky 9. 10. 2014 úspěšně zorganizoval konferenci zaměřenou na technologie datových center. Celou akci provázel především pojem FLASH, který byl skloňován napříč mnoha tematickými přednáškami.

AutoCont zahájil patnáctou sezónu s Národním divadlem

Praha (8. říjen 2014) Na začátku října byla slavnostně podepsána smlouva o partnerství mezi AutoContem a Národním divadlem. Byla tak otevřena již 15. společná sezóna. AutoCont patří mezi tradiční partnery české hlavní divadelní scény.

AutoCont a Microsoft spouští v ČR vlastní cloud

Ostrava (říjen 2014) AutoCont ve spolupráci se společností Microsoft spouští tuzemskou obdobu cloudu Azure. Ti zákazníci, kteří o cloudu uvažují, ale nechtějí data posílat za hranice, zde mají lokální variantu se službami a podporou v ČR. V datovém centru v Ostravě mohou zákazníci spouštět technologie systému Microsoft Azure a využívat bohaté, samoobslužné, víceklientské služby a možnosti.

Radek Jaroš jako první Čech a patnáctý na světě zdolal všechny osmitisícovky

(červenec 2014) Společnost AutoCont gratuluje expedici K2 2014 k významnému úspěchu Radka Jaroše, jehož projekt jako hlavní partner podporuje.

AutoCont mezi elitními celosvětovými partnery Microsoft Dynamics

(červenec 2014) Společnost Microsoft každoročně oceňuje vybranou skupinu Dynamics partnerů zařazením do prestižní celosvětové skupiny PRESIDENT’S CLUB.

Webový portál IQLANDIA pomáhá popularizovat vědu

Ostrava (červenec 2014) - AutoCont úspěšně zrealizoval dodávku velmi specifické sady řešení obsahující responsivní webovou prezentaci, rezervační systém a informační kiosky ve vědeckém centru IQLANDIA

První AutoCont TechFórum proběhlo v resortu lázní Svatá Kateřina

Ostrava (červen 2014) - AutoCont pro své zákazníky úspěšně zorganizoval zajímavou IT konferenci v místě, kde „harmonie našla své jméno …“

AutoCont se stal hlavním partnerem Radka Jaroše – K2 2014

Ostrava (květen 2014) - Zdolat korunu Himaláje, tedy všech 14 osmitisícových vrcholů chce známý český horolezec Radek Jaroš. Zbývá mu „pouze“ jediný a to obávaná K2, kterou se pokusí zdolat letos v létě.

Nejnovější verze Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 v Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Praha (květen 2014) - AutoCont úspěšně implementoval nejnovější verzi informační systému Microsoft Dynamics NAV v české a slovenské pobočce logistické a přepravní společnosti Yusen Logistics.

AutoCont projekty bodovaly při předávání cen Microsoft Awards 2014

Praha (duben 2014) - Společnost AutoCont CZ a.s. získala z mnoha realizovaných projektů v posledním roce 3 ocenění v rámci soutěže Microsoft Awards.

AutoCont se stal Veeam partnerem roku 2013 v kategorii největší obrat

Ostrava (březen 2014) - Společnost Veeam® Software v únoru zrealizovala v České republice i na Slovensku historicky první setkání se svými partnery. Současně byli oceněni nejúspěšnější Veeam partneři. AutoCont získal ocenění Český Veeam partner roku 2013 v kategorii největší obrat.

AutoCont se prosadil mezi nejlepšími partnery HP

Praha (únor 2014) - Společnost HP vyhlásila 4. února v Anežském klášteře v Praze své nejlepší obchodní partnery za uplynulý fiskální rok. AutoCont získal nominace mezi nejlepší partnery HP v mnoha kategoriích a převzal dvě ocenění.

Personální portál Magma HCM Web získal prestižní ocenění IT produkt roku 2014

Praha (únor 2014) - MAGMA HCM WEB od společnosti AutoCont CZ a.s. jako jediný HR systém se stal finalistou soutěže IT produkt roku 2014 časopisu Computerworld.

Společnost AutoCont se stává součástí programu EMC Business Partner pro poskytovatele řešení

Ostrava (leden 2014) - AutoCont získal status EMC Premier partnerem v České republice. Cílem společnosti AutoCont v této roli je rozšířit nabídku služeb a produktů. Získání statusu Premier Partner také klientům garantuje vysoký stupeň způsobilosti a odborných znalostí pro dodávky EMC technologií a řešení.

AutoCont dodá Třineckým železárnám systém pro správu dokumentů

Ostrava (leden 2014) - Společnost AutoCont získala kontrakt pro Třinecké Železárny. Dodá jim centrální systém pro správu dokumentů (DMS) na platformě IBM FileNet Tento systém obslouží v následujících pěti letech až 100 milionů dokumentů.

AutoCont Holding a.s. se dohodl na akvizici společnosti COMA ZÁLOHOVACÍ SYSTÉMY a.s.

Ostrava (6.ledna 2014) - Největší český IT holding oznámil akvizici jednoho z nejvýznamnějších specialistů pro oblast bezpečného ukládání a správy dat – společnosti COMA ZÁLOHOVACÍ SYSTÉMY a.s.. Pokračuje tak plánovaná expanze holdingu AutoCont započatá v roce 2009, která se zaměřuje jak na rozšiřování územní působnosti, tak na doplňování portfolia nabízených služeb.