Tiskové zprávy - 2012

AutoCont ovládl soutěž eGovernment the Best – KPMG 2012

Praha (listopad 2012) – AutoCont CZ a.s. vévodil letošnímu předávání cen eGovernment the Best - KPMG, když si odnášel ocenění za první místo s aplikací Kukátko pro Magistrát města Brna a speciální ocenění se systémem řízení lidských zdrojů Magma HCM pro Městský úřad v Novém Městě na Moravě. Obě ocenění byla udělena v kategorii projektů pro města.

Žáci středních škol ve Zlínském kraji si zkoušejí projektové řízení v praxi

Praha (říjen 2012) – Do školních osnov na středních školách ve Zlínském kraji od září přibyly předměty projektového managementu, díky kterým žáci získají konkurenční výhodu nad studenty z jiných krajů. Krajský úřad ve spolupráci se společností AutoCont CZ a.s. na všech školách zavádí principy projektového řízení do výuky.

AutoCont v elitním TOP 5 Oracle Partner Clubu

Ostrava (8. října 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. získala ocenění TOP 5 Oracle Partner za nejlepší prodejní výsledky v obchodním roce 2012, přesněji řečeno za období červen 2011 až květen 2012.

AC Dynamics Network – nová síť pro Microsoft partnery pod taktovkou AutoContu

Ostrava (9. října 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. představuje novou partnerskou síť AC Dynamics Network pro prodej a implementaci podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics v ČR a SR. Členstvím v síti získají partneři možnost rozšířit svou nabídku o kvalitní mezinárodní ERP systém a využít přitom záštitu, zkušenosti, obchodní, technickou a realizační podporu AutoContu.

Společnosti NBB Bohemia již díky AutoContu funguje nový informační systém

Praha (září 2012) – Nedokončenou implementaci systému Microsoft Dynamics AX ve společnosti NBB Bohemia s.r.o. převzal a úspěšně, ještě měsíc před dohodnutým termínem, dokončil AutoCont CZ a.s.

Značka versity na Slovensku končí – bude z ní AutoCont

Ostrava (3. září 2012) – Holding AutoCont ukončil na Slovensku akvizici společnosti versity a.s., která od 1. 9. 2012 mění název na AutoCont SK a.s.

Již 13 sezón jsme partnery Národního divadla

Praha (srpen 2012) – Na přelomu srpna a září byla slavnostně podepsána smlouva o partnerství AutoContu s Národním divadlem. AutoCont se tak řadí mezi hlavní mecenáše naší největší scény.

Služba ProfiCRM nyní ještě dostupnější a rychlejší

Praha (červen 2012) – V reakci na rostoucí zájem o službu ProfiCRM společnost AutoCont CZ a.s. posílila infrastrukturu tohoto řešení a provedla další optimalizační kroky. ProfiCRM nyní přináší uživatelům ještě vyšší rychlost a dostupnost.

Experti varují před krádežemi identit. Pouze hesla nestačí

Praha – V internetovém světě stále více přibývá krádeží identit zákazníků internetových obchodů. Většina webových aplikací, herní portály, sociální sítě, internetové obchody, ale i vzdálené firemní přístupy jsou často chráněny pouze uživatelským jménem a heslem. Experti na IT bezpečnost varují, že tato ochrana je absolutně nedostatečná a je nutné chránit přístupy více faktory.

AutoCont dodá nový IS společnosti Soare sekt a.s.

Praha (červen 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. vyhrála s řešením Microsoft Dynamics NAV 2009 výběrové řízení na implementaci podnikového informačního systému ve společnosti Soare sekt a.s., včetně slovenské pobočky této společnosti.

ČEZ úspěšně používá aplikaci pro řízení dokumentace na platformě Microsoft SharePoint 2010 od společnosti AutoCont

Praha (červen 2012) – Společnost ČEZ se rozhodla nahradit aplikaci „Řízení dokumentace T544, V226 v Lotus Notes“ řešením na správu dokumentů v prostředí Microsoft SharePoint 2010. Ve výběrovém řízení na dodavatele aplikace zvítězila společnost AutoCont CZ a.s. i díky předchozím zkušenostem s migrací z platformy Lotus Notes na Microsoft SharePoint.

Lázně Darkov nabídnou díky informačnímu systému AC Pramen vyšší úroveň služeb hostům

Praha (květen 2012) - Specializovaný lázeňský ekonomický informační systém AC Pramen nasadí v Lázních Darkov společnost AutoCont CZ. Systém umožní poskytnout klientům ještě lepší servis a pomůže řídit ekonomiku chodu lázní.

AutoCont přináší distribučním společnostem špičkové řešení podnikového informačního systému

Praha, květen 2012 – Společnost AutoCont CZ a.s. se stala partnerem francouzské společnosti TVH Consulting pro implementace řešení Advanced Distribution for Microsoft Dynamics AX.

AutoCont získal titul Citrix Best CZ Partner roku 2011 za největší prodejní objem v ČR

Ostrava (3. dubna 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna titulem „Citrix Best CZ Partner 2011“. AutoCont tak, i díky získanému ocenění, potvrdil pozici nejlepšího obchodního partnera Citrix v České republice.

AutoCont získal nejvíce ocenění v Microsoft Awards 2012 – bodoval ve třech kategoriích ze sedmi

Praha (29. března 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. získala ve 14. ročníku soutěže Microsoft Awards nejvíce ocenění mezi všemi Microsoft partnery, a to ve třech kategoriích ze sedmi.

IT specialisté žádají přísnější tresty za počítačovou kriminalitu

Ostrava (20. březen 2012) – Stále častějším problémem pro české podnikatele a občany se stává počítačová kriminalita. Odborníci na počítačovou bezpečnost však upozorňují, že tresty v České republice jsou příliš nízké a neodradí virtuální zloděje a hackery od kriminální činnosti.

AutoCont získal několik ocenění HP Partner roku 2011

(Praha, únor 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna ve třech oblastech kategorií absolutně největších HP partnerů roku 2011. AutoCont získal cenu v oblasti HP Industry Standard Servers, HP Networking i ocenění mezi třemi největšími partnery HP v kategorii Partner s největším obratem v prodeji produktů a služeb HP v roce 2011. Mimo to byl AutoCont nominován mezi finalisty v mnoha dalších kategoriích.

Skupina AutoCont oznamuje významné změny ve vrcholovém managementu

Ostrava (9. února 2012) – V souvislosti se svými rozvojovými plány, dle kterých se má do konce roku 2013 výrazně posílit celková pozice AutoCont Holdingu a.s. na českém a slovenském trhu, dochází od 1. 2. 2012 ke změnám ve vrcholovém vedení společnosti. Novým ředitelem společnosti AutoCont CZ a.s. se stává Jaroslav Biolek, současný ředitel divize IT infrastruktura a člen představenstva společnosti. Dosavadní ředitel AutoCont CZ Martin Grigar se bude nadále z pozice předsedy představenstva věnovat především záležitostem fungování a rozvoje holdingu AutoCont.

AutoCont získal kompletní portfolio kompetencí pro podnikové aplikace v partnerském programu Microsoft

Praha (leden 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. získala kompetenci Microsoft Silver Customer Relationship Management Partner. Díky tomu má nyní AutoCont Gold nebo Silver kompetence pro dodávky všech podnikových aplikací Microsoft dostupných na našem trhu.

AutoCont vyhlášen nejlepším distributorem produktů Kerio za rok 2011

Ostrava (23. ledna 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna titulem The Best Kerio Reseller 2011. AutoCont tak, i díky získanému ocenění, opětovně potvrzuje svou pozici nejlepšího obchodního partnera Kerio v České republice. Kerio je předním poskytovatelem světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost.

AutoCont si udržel status Microsoft GOLD Partner v oblasti Project and Portfolio Management

(Praha, prosinec 2012) - Společnost AutoCont si udržela v partnerském programu firmy Microsoft status GOLD Competency Partner v oblasti Project and Portfolio Management. Jedná se o nejvyšší úroveň partnerství v rámci spolupráce se společností Microsoft podle nových, zpřísněných podmínek.

Microsoft Office 365 přinesl Miss Princess of the World úspory i nové možnosti

(Praha) - Společnost PORTALMEDIA production agency, která připravuje organizaci již jedenáctého ročníku mezinárodní soutěže krásy Miss Princess of the World v 50 zemích světa, se rozhodla přejít na Microsoft Office 365. Původně u AutoContu hledala řešení pro videokonference, ale Office 365 jí nabídl mnohem víc. Došlo k úspoře času, financí a hlavně bylo možné získat atraktivní porotce z nejrůznějších zemí světa a získat kvalitnější soutěžící pro světové finále.

Každý druhý e-mail je spam. Prokázala to nejnovější studie

(Praha, 27.12.2012) - V letošním roce výrazně narostl počet spamů, které zaplevelují e-mailové schránky firem v České republice i v zahraničí. Aktuální studie společností AutoCont, Fortinet a Skyvera ukázala, že téměř každý druhý e-mail je spam. Nejvíce zamořeny jsou firmy a instituce z oblasti průmyslu, vzdělávání a také veřejný sektor.