Efektivní procesy a práce s daty

Využijte cloud aplikace pro lepší postupy a řízení firmy

Office 365 je velkým pomocníkem pro řízení firemních postupů a procesů i pro práci s podnikovými daty. Dokážete zefektivnit opakované úkoly, firemní projekty budete schopni řídit mnohem kvalitněji, budete mít dostatečný přehled o stavu různých činností v rámci pracovních postupů vaší firmy i o celkových výsledcích na jednom místě, dokážete operativně do pracovních postupů doplňovat i jednoduché aplikace na jejich podporu.

obrázek

V rámci Office 365 je celá řada aplikací napomáhajících této oblasti postupů ve firmě. Flow vám pomůže vytvořit automatizované pracovní postupy pro opakované úkoly. Project nabídne detailní sledování, správu a kontrolu firemních projektů, zdrojů a portfolia. Power BI zahrnuje sadu silných nástrojů pro práci s daty, obchodní analýzy a přehledy napříč firmou a PowerApps dokonce umožní efektivní tvorbu vlastních obchodních aplikací. Více k daným aplikacím najdete zde.

AUTOCONT má bohaté zkušenosti z projektů vytváření pokročilých reportů a přehledů z různých zdrojů firemních dat, v této Power BI oblasti, najdete příklady interaktivních reportů z projektů v oblasti výroby, personálních nákladů či marketingu.

 

Zjistěte více

PDF studie s porovnáním nákladů na provoz IT s využitím Office 365 versus lokální IT řešení