Tiskové zprávy - 2019

AUTOCONT vytvořil u zákazníka bezpečné prostředí s centrálním řízením přístupu k citlivým údajům a vzdálenou správou pro centra v Irsku, USA a ČR

Ostrava (říjen 2019) – Společnost LetsGetChecked má nyní k dispozici bezpečnou a intuitivní správu firemní sítě i práv uživatelů díky nástrojům v cloudu. Plní tak bezpečnostní směrnice regulující zacházení s citlivými osobními údaji v Evropě i Severní Americe.

AUTOCONT konference TechFórum 2019 byla plná cloudu a významných oznámení k novým službám v dané oblasti

Ostrava (září 2019) – V polovině září se v prostorách Hotelu Zámek Valeč konal šestý ročník konference TechFórum, pořádaný společností AUTOCONT. Konferenci navštívilo s velkým zájmem rekordních 400 účastníků, IT manažerů a specialistů

Aricoma Group kupuje prostřednictvím AUTOCONTu společnost Cloud4com

Ostrava (září 2019) – Aricoma Group, která patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, dnes oznámila další akvizici v oblasti informačních technologií. Prostřednictvím své dceřiné společnosti AUTOCONT koupila 100% podíl ve společnosti Cloud4com, která je jedním z největších nezávislých poskytovatelů cloudové infrastruktury v České republice.

KKCG vytvořilo největší český ICT holding Aricoma, kterého je součástí AUTOCONT

Praha (září 2019) – Největší český ICT holding s názvem Aricoma Group představili zástupci investiční skupiny KKCG, která patří podnikateli Karlu Komárkovi. Název a logo společnosti Aricoma je inspirováno horou v peruánských Andách a vyjadřuje svobodu, odvahu, nezávislost a úspěch. Aricoma Group a.s. se sídlem v Praze zastřešuje společnosti: AUTOCONT, Cleverlance, CAD studio, DataSpring a AEC.

AUTOCONT nejlepším partnerem HPE Aruba ve střední a východní Evropě i v roce 2019

Praha (červenec 2019) – V rámci konference Atmosphere 2019 předávala společnost Aruba, která je součástí Hewlett Packard Enterprise, ocenění svým významným partnerům v regionu EMEA. AUTOCONT byl oceněn jako nejlepší HPE Aruba partner ve střední a východní Evropě již druhým rokem za sebou.

KOFOLA zvýšila ochranu před kybernetickými hrozbami díky AUTOCONT službám bezpečnostního dohledu

Ostrava (červenec 2019) – Služby AUTOCONT Security Operations Center (AC SOC) již nějakou dobu zajišťují vysokou míru zabezpečení a ochranu před kybernetickými hrozbami ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko. Dynamicky se vyvíjející bezpečnostní problematika je tak u zákazníka spolehlivě řešena bez investic do robustních systémů a potřeby hledání a výchovy vlastních Security specialistů.

CAD Studio přebírá aktivity společnosti CAD CAM SYSTEMS

Brno, 30. května 2019 – Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, PDM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě, a další autorizovaný partner firmy Autodesk, společnost CAD CAM SYSTEMS, se dohodly na spojení. CAD Studio přebírá veškeré aktivity CAD CAM SYSTEMS a posiluje tak svou pozici na trhu softwarových CAD/CAM řešení Autodesku pro strojírenství.

AUTOCONT vytvořil jeden z nejlepších webů světa roku 2018

Londýn (duben 2019) – V celosvětové soutěži implementací platformy Kentico pro správu obsahu a tvorbu webových stránek ovládl kategorii „Best Government and Municipal Site“ projekt redesignu web stránek společnosti CzechTrade a získal tak ocenění „Site of the Year“.

AUTOCONT dominoval při oceňování nejlepších partnerů Dell EMC za rok 2019

Praha (duben 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. převzala při oceňování Dell EMC partner roku hned několik ocenění, mimo jiné i dvě nejvýznamnější, které mohl díky svému zaměření dosáhnout. Z pohledu obchodního výkonu šlo o ta nejvyšší, „Partner roku“ i „Partner s největším nárůstem nového obchodu“.

AUTOCONT se stal HP komerčním partnerem roku pro střední Evropu

Ostrava (duben 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. získala za rok 2018 významné HP ocenění, na celosvětové partnerské konferenci v Houston , kde byla vyhlášena jako „Partner roku pro střední Evropu“.

AUTOCONT oceněn jako IBM SOFTWARE partner roku

Praha (duben 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. získala ocenění IBM partner roku v kategorii SOFTWARE za rok 2018. Jde o významné ocenění z mnoha oblastí softwarové spolupráce – Security, Digital Business Automation, Spectrum Software, FileNet, Watson a další.

AUTOCONT implementoval jednotný systém pro řízení celé společnosti PRAKAB

Ostrava (březen 2019) - PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA díky implementaci informačního systému Dynamics AX získala intuitivní a uživatelsky přívětivý nástroj, který pokryl veškeré klíčové procesy společnosti.

KKCG vstupuje do Cleverlance Enterprise Solutions a AEC

Praha (únor 2019) - Zástupci investiční skupiny KKCG dnes uzavřeli smlouvu s majiteli společnosti Cleverlance Group. Na jejím základě kupuje KKCG majoritní podíl ve společnostech Cleverlance Enterprise Solutions a AEC. V České republice tak pod křídly KKCG vznikne unikátní dodavatel ICT služeb s konsolidovaným obratem převyšujícím 5 miliard korun, se ziskem před započtením daní, úroků a odpisů (EBITDA) přes 300 milionů korun a s více jak 1800 zaměstnanci. Transakce podléhá schválení Úřadu pro hospodářskou soutěž. Do doby než bude schválena, bude Cleverlance Enterprise Solutions a AEC jednat samostatně.

AUTOCONT nabízí zákazníkům další výhody díky novým VMware kompetencím

Praha (únor 2019) - Společnost AUTOCONT na počátku roku získala jako jedna z prvních v ČR kompetenci VMware Master Services - Data Center Virtualization. Tento vysoký statut podporuje rychlejší cestu firem a organizacím v jejich digitální transformaci s využíváním certifikovaných služeb poskytovatele v oblasti pokročilých technologií VMware.

AUTOCONT se stal HPE partnerem roku 2018

Praha (leden 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. získala za rok 2018 významné ocenění od Hewlett Packard Enterprise. Ze slavnostního novoročního večera si odnesla jedinou cenu, kterou HPE letos udělovalo partnerům – resellerům/integrátorům.