Šetřete firemní náklady

Zařiďte si úspory, predikovatelné náklady i inovace

Microsoft Office 365 přináší reálné úspory, predikovatelné náklady i inovace. AUTOCONT je schopen jako přímý partner Microsoftu dle velikosti a potřeb zákazníka navrhnout ekonomicky optimální model využívání a placení tohoto softwaru v 3letém, 1letém či měsíčním režimu. AUTOCONT jakožto Microsoft Cloud Service Provider umožňuje zákazníkovi dokonce i měsíčně platit jen ty typy a počty licencí, které reálně v daném měsíci potřebuje používat (např. vzhledem k nastupujícím či odcházejícím zaměstnancům, změnám zaměřené lidí a potřeb apod.).

obrazek setrete

S nasazením Office 365 odpadnou časté obnovy či upgrady části IT infrastruktury, které stojí spoustu peněz. IT oddělení bude mít více času věnovat se nápadům, jak vylepšit procesy či postupy přinášející firmě peníze, údržbou a řešení problémů s IT infrastrukturou spotřebují méně času. Využívání komunikačních možností MS Office 365 uspoří mnoha firmám na cestovních nákladech zaměstnanců více, než je stojí vlastní software.

Office 365 zajistí, že je ve firmě neustále využíván nejmodernější software. Firma tak nejen podporuje inovace a drží krok či předbíhá konkurenci na trhu, ale zároveň poskytuje i jako zaměstnavatel svým lidem to nejlepší pracovní prostředí.

 

Zjistěte více

PDF studie s porovnáním nákladů na provoz IT s využitím Office 365 versus lokální IT řešení