AUTOCONT řešení a služby

Proč v oblasti Office 365 spolupracovat s námi

Společnost AUTOCONT nabízí pro oblast Office 365 velmi zajímavá řešení podporující firemní procesy i silné zabezpečení dat v cloudu. Jako přímý Microsoft partner, který nakupuje a komunikuje s evropským centrem Microsoftu v Dublinu, umí AUTOCONT nabídnout optimální podmínky nákupu a efektivně pomoci při volbě správného modelu smlouvy s 3letou, 1letou či měsíční platbou.

S implementacemi Office 365 máme mnohaleté zkušenosti. V úvodní fázi konzultujeme konkrétní přínosy, omezení a možnosti jednotlivých služeb Office 365, a to jak z technického, tak i z finančního pohledu. Poté můžeme navrhnout vhodný licenční model a technické řešení s ohledem na integraci se stávajícím prostředím. Pilotním nasazením ověříme očekávanou funkčnost a vybereme vhodnou cestu migrace. Po implementaci přináší Office 365 mnoho nových vlastností pro uživatele. Proto nabízíme služby postupného vzdělávání a doškolování formou specializovaných workshopů pro různé pracovní pozice i s využitím dalších moderních forem sdílení scénářů, návodů, tipů a triků.

Pokud vás informace k této oblasti naší nabídky zaujaly, máte dotazy či zájem o upřesnění vzhledem k vaší konkrétní situaci, kontaktujte naše AC specialisty: Adam Prostějovský, Martin Mičan, Jiří Michálek a Jiří Procházka. Nebo se obraťte na svého obchodníka v rámci AUTOCONT regionálního centra.

 

Zjistěte více

PDF studie s porovnáním nákladů na provoz IT s využitím Office 365 versus lokální IT řešení