VMWare

Vmware

Společnost VMware přinesla technologii virtualizace serverů na platformu x86 a tak umožnila a umožňuje zákazníkům provozovat na jediném fyzickém serveru více virtuálních strojů. Takto lze zvýšit využití výpočetních zdrojů, snížit náklady na hardware a být nezávislý na HW platformě. Virtuální infrastruktura přináší centrálně spravované výpočetní zdroje s vysokou dostupností.

O společnosti

VMware, Inc. byl založen v roce 1998 a dnes je VMware lídrem v oblasti virtuální infrastruktury. Přes 4 millióny uživatelů z více jak 20 000 zákaznických společností se spoléhají na řešení VMware v oblastech konsolidace serverů, business continuity, zdokonaleného vývoje software, virtualizace desktopů a mnoha dalších. Více informací na www.vmware.com

Odbornost a certifikace společnosti AutoCont

VMware Authorized Consultant

Společnost AutoCont se jako první v České republice stala držitelem statusu VMware Authorized Consultant. Kompetence VAC je udělována pouze společnostem zaměřeným na konzultační a poradenské služby pro oblast virtuální infrastruktury. Naši konzultanti postupují dle metodik společnosti VMware: Virtual Infrastructure Methodology a poskytují tak zákazníkům vysokou přidanou hodnotu.

VMware Solution Provider Enterprise Partner

Společnost AutoCont dosáhla jako první v České republice úrovně VMware Solution Provider Enterprise Partner. Status Enterprise Partnera je zárukou pro zákazníky, že při návrzích a realizaci virtualizačních řešení spolupracují s profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.

Kontakty

Ondřej Pálenič
ondrej.palenic@autocont.cz