Logo eKatalog Logo AutoCont

Zabezpečení koncových bodů další generace s FortiClient

Zabezpečení vašich koncových bodů proti dnešním hrozbám na nesčetných zařízeních může být z mnoha důvodů velkou výzvou. Správa jednotlivých funkcí koncového bodu je složitá a časově náročná. Rozdílné bezpečnostní produkty nesdílí inteligenci, což vede k pomalé reakci na hrozbu. A nedostatek odborných znalostí v oblasti informačních technologií, které efektivně spravují bezpečnost koncových bodů, mohou ohrozit vaši síť. FortiClient poskytuje snadno ovladatelnou, automatizovanou, plně přizpůsobitelnou ochranu koncových bodů pro širokou škálu zařízení a odstraňuje tyto problémy. Je integrován jako klíčová součást Fortinet Security Fabric. Bezpečnostní události včetně zero-day malware, botnetové detekce a další zranitelnosti jsou hlášeny v reálném čase. Hluboká viditelnost v reálném čase do sítě umožňuje administrátorům vyšetřovat a vzdáleně provádět karantény ohrožených koncových bodů. Ochrana koncového bodu je více než jen antivirový program, funkce detekce zranitelnosti umožňuje zjednodušené prosazování bezpečnostní politiky podniku tím, že omezí přístup k serveru a ohrožené koncové body se tak nestávají snadnými cíli.

FortiClient obsahuje:

  • Jednotné funkce koncových bodů včetně shody, ochrany a zabezpečeného přístupu do jediného, modulárního, lehkého klienta
  • End-to-end viditelnost a kontrola ohrožení pomocí nativní integrace koncového bodu do architektury zabezpečení
  • Automatizovaná pokročilá ochrana proti hrozbám a detekce, poháněná systémem FortiGuard spolu s integrací FortiSandbox
  • Integrovaná správa patchů a stínění zranitelností k vytvrzení všech koncových bodů
  • Zjednodušené řízení a vynucování zásad pomocí Enterprise Management Server (EMS) a FortiGate.
  • Podpora pro systémy Microsoft Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, iOS a Android
Více info

ObserveIt 7.1. Zaměřeno na ochranu dat

ObserveIT rozšiřuje bezpečnostní řešení o možnost sledování událostí na souborovém systému a zaměřuje se na oblast úniku dat. Většina řešení DLP spoléhá na porovnávání a klasifikování dokumentů. Co se ale stane, když takový dokument přejmenujete a změníte typ souboru? Většina řešení v takovém případě nefunguje a nebo jen velice omezeně. Mnohem jednodušší je možnost sledovat co se s citlivými dokumenty děje, kam a kolikrát je kdo zkopíroval, jak je přejmenoval a nebo zda je dokonce nenasdílel. To i mnohé další vychytávky přináší nejnovější verze ObserveIt.

Více info

ESET Endpoint Encryption

ESET Endpoint Encryption umožňuje silné šifrování pevných disků a výměnných médií. Chrání cenná firemní a osobní data v situacích, kdy dojde k odcizení nebo ztrátě notebooku. Šifrování souborů, složek a e-mailů umožňuje bezpečnou spolupráci napříč pracovními skupinami i mimo firemní síť. S pomocí Enterprise Serveru lze uplatňovat bezpečnostní politiky na všech stanicích.

Více info

Ušetřete náklady s Kaspersky LAB

Nyní je ideální doba pro nákup bezpečnostního řešení od Kaspersky Lab Endpoint Security for Business - víceúrovňovou ochranu proti známým, neznámým a pokročilým hrozbám můžete mít nyní se slevou až 68 %. Promo platí také pro nákup produktů Kaspersky Security for Mail Server, Kaspersky Security for Internet Gateway a Kaspersky Security for Mobile. Akce platí do 30.12.2017 na nákup nových i prodloužení stávajících licencí. Máte otázky? Chcete produkt vyzkoušet?

Více info

Sophos XG Firewall

Sophos uvádí na trh Sophos XG Firewall verze 17, který jako hlavní vylepšení přináší synchronizovanou kontrolu aplikací. Tento systém využívá spolupráce mezi firewallem a endpoint ochranou na pracovních stanicích. V okamžiku, kdy začne komunikovat jakákoliv doposud neznámá aplikace, firewall se dotáže endpoint klienta na detaily a umožní administrátorovi vytvořit lokální signaturu dané aplikace. Tím je možno kontrolovat v podstatě neomezený počet druhů aplikací, včetně těch, které se snaží skrývat. Administrátor tak již není limitován počtem aplikačních signatur výrobce firewallu.

Více info

Víte co se děje a může dít ve vaší síti?

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a reagujte dříve, než to nastane! PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, na stav operačních systémů a jejich patchů, běžících služeb a virtuálních strojů; můžete reagovat na provoz v síti, pokusy o průniky.

Více info

Zabezpečte svoji síť

Kybernetické útoky. Síťové anomálie. Chybné konfigurace. Zneužívání dat. Sebejistota a detailní znalost dění v síti jsou při řešení těchto problémů klíčové. Flowmon Anomaly Detection System přináší síťovým a bezpečnostním administrátorům mocný nástroj pro odhalování nežádoucího chování a pokročilých hrozeb, které obchází tradiční zabezpečení.

Více info